Will Ferrell rozsekal diváky u Lettermana svým převlekem

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Americký herec Will Ferrell, který je známý svými komickými rolemi, scénkami a hysterickými výlevy v televizních show, opět ukázal svůj talent v plné síle. Tentokrát se převlékl za legendárního komentátora Harryho Caraye. Ten byl známý svým neotřelým stylem všem americkým divákům především v osmdesátých a devadesátých letech. V této roli navštívil show Davida Lettermana.

 Ač noční talk show Davida Lettermana u nás neběží na žádné stanici, Willa Ferrella diváci známe všichni. Caray je sice legendou jen v USA, ale stačí si o tomhle chlapíkovi dohledat více informací a hned vám dojde, že jde o video, které opravdu stojí za sdílení.

Will Ferrell je výborným komikem a jeho scénky znají diváci nejen díky Saturday Night, ale také z filmů jako The Other Guys, Step Brothers, či Zoolander. Sportovní komentátor také nebyl žádnou ovečkou, ale pořádně neřízenou střelou a to i v pozdějším věku. Ferrell tak vystřihnul legendu baseballových přenosů na výbornou. Harry Caray zemřel v roce 1998, ale podle reakcí diváků je stále velmi populární.

Zdroje: YouTube,Cinema Blend

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.