Warner Bros. chystá životopisný film o Elvisu Presleym, jeho manažera by si měl zahrát Hanks

1. 4. 2019 - 14:30 | Novinky | Adam Homola

Warner Bros. chystá životopisný film o Elvisu Presleym, jeho manažera by si měl zahrát Hanks zdroj: tisková zpráva

Po bezprecedentním úspěchu Bohamian Rhapsody se s více či méně životopisnými filmy o slavných kapelách a zpěvácích roztrhne pytel. Zákonitě tak musí dříve či pozdji dojít i na krále rocku Elvise Presleyho, tak se Tom Hanks dost možná začíná chystat na svoji další životopisnou roli. Tentokrát by měl ztvárnit Toma Parkera v zatím nepojmenovaném životopisném filmu od Warner Bros.

Že vám Tom Parker, respektive „plukovník“ Tom Parker nic neříká? Původním jménem Andreas Cornelis van Kuijk. Pořád nic? Nedivím se. Jeho klienta ale dobře znáte, protože ho zná celý svět. Parker totiž pracoval jako manažer Elvise Presleyho.

Legendárního zpěváka objevil ještě jako neznámého mladíčka, hned se pasoval do role jeho jediného manažera a zajistil mu jak hvězdnou kariéru hudebníka, tak herce a na svědomí má i jeho lukrativní smlouvu s nahrávacím studiem.

Film bude natáčet Baz Luhrmann (Velký Gatsby, Australia) a pokud vyjednávání dopadnou dobře, půjde s Hanskem v roli Parkera o zajímavý projekt – Hanks je totiž svému předobrazu trochu podobný už sám o sobě a s pořádným nalíčením by mohl být od Parkera k nerozeznání.

Do role Elvise Presleyho chce Luhrmann prý někoho mladého a neznámého, jedna velká celebrita v podobě Hankse „prý stačí,“ jak reportuje Variety.

Toma Hankse už brzy uslyšíme v Toy Story 4 v roli Woodyho, následně ho uvidíme v dramatu z druhé světové války Greyhound a v životopisném dramatu A Beautiful Day in the Neighborhood.

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.