Warner Bros. chystá životopisný film o Elvisu Presleym, jeho manažera by si měl zahrát Hanks

1. 4. 2019 14:30 - Novinky | Autor: Adam Homola

Warner Bros. chystá životopisný film o Elvisu Presleym, jeho manažera by si měl zahrát Hanks Zdroj: Archiv

Po bezprecedentním úspěchu Bohamian Rhapsody se s více či méně životopisnými filmy o slavných kapelách a zpěvácích roztrhne pytel. Zákonitě tak musí dříve či pozdji dojít i na krále rocku Elvise Presleyho, tak se Tom Hanks dost možná začíná chystat na svoji další životopisnou roli. Tentokrát by měl ztvárnit Toma Parkera v zatím nepojmenovaném životopisném filmu od Warner Bros.

Že vám Tom Parker, respektive „plukovník“ Tom Parker nic neříká? Původním jménem Andreas Cornelis van Kuijk. Pořád nic? Nedivím se. Jeho klienta ale dobře znáte, protože ho zná celý svět. Parker totiž pracoval jako manažer Elvise Presleyho.

Legendárního zpěváka objevil ještě jako neznámého mladíčka, hned se pasoval do role jeho jediného manažera a zajistil mu jak hvězdnou kariéru hudebníka, tak herce a na svědomí má i jeho lukrativní smlouvu s nahrávacím studiem.

Film bude natáčet Baz Luhrmann (Velký Gatsby, Australia) a pokud vyjednávání dopadnou dobře, půjde s Hanskem v roli Parkera o zajímavý projekt – Hanks je totiž svému předobrazu trochu podobný už sám o sobě a s pořádným nalíčením by mohl být od Parkera k nerozeznání.

Do role Elvise Presleyho chce Luhrmann prý někoho mladého a neznámého, jedna velká celebrita v podobě Hankse „prý stačí,“ jak reportuje Variety.

Toma Hankse už brzy uslyšíme v Toy Story 4 v roli Woodyho, následně ho uvidíme v dramatu z druhé světové války Greyhound a v životopisném dramatu A Beautiful Day in the Neighborhood.

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.