Věčně odkládaní Noví mutanti se zase hlásí o slovo

6. 1. 2020 15:40 - Trailery | Autor: Adam Homola

Věčně odkládaní Noví mutanti se zase hlásí o slovo Zdroj: Archiv

Noví mutanti jsou natolik zajímavý úkaz, že by se o něm určitě dala napsat nějaká menší kniha. Stačí si vzpomenout na první trailer, který se na internetu objevil před několik lety! Původní premiéra filmu totiž zněla duben 2018.

Jenže přišlo několik odkladů, komplikací, přetáček, vyčkávání a najednou tu máme rok 2020. Dostane se film tentokrát už konečně do kin? Něco mi říká že ano, protože se tím bude moct definitivně uzavřít stará kapitola X-Menů, otočí se list a začne se nanovo.

Mezi natáčením Nových mutantů a jeho aktuálním premiérou totiž stihl Disney koupit Fox a značku X-Men dostal na starosti Kevin Feige. Ten s ní má velké plány, na které si ale budeme muset ještě pár let počkat.

Noví mutanti z původního, a dokonce ani aktuálního traileru nevypadají nijak lákavě a těžko si představit, že budou plnit kina po celém světě po dobu několika měsíců. Velmi „neblockbusterový“ je i oficiální popis filmu, který mluví o originálním hororu zasazeném do izolované nemocnice. Prezentovaný materiál navíc nevypadá nijak zvlášť lákavě a kdo ví, třeba se to opravdu nadmíru povede a bude z toho hit. Peníze bych si na to ale nevsadil.

Jak to celé dopadne uvidíme (snad) už na začátku dubna (letošního roku).

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.