Ve třetí sezóně Jen vraždy v budově se představí Paul Rudd i Meryl Streep

15. 3. 2023 - 8:08 | Trailery | Adam Homola

Ve třetí sezóně Jen vraždy v budově se představí Paul Rudd i Meryl Streep zdroj: Foto: Hulu

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Jen vraždy v budově pomalu klepe na dveře, a i když zatím neznáme datum premiéry, máme tu první teaser.

V seriálu hrají Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez jako tři cizinci, které spojuje posedlost podcasty o skutečných zločinech a kteří se rozhodnou vyšetřit vraždu, k níž dojde v jejich luxusním činžovním domě v New Yorku.

Druhá série, která měla premiéru loni na podzim, představila nové postavy a záhady. Například tajemného žháře známého jako The Fireman (hraje ho Paul Rudd), konkurenční podcast, který moderuje Cinda Canning (hraje ji Tina Fey), a tajné spojení mezi Mabel (Gomez) a Timem Konem (Julian Cihi), obětí z první série. Finále sezóny zanechalo divákům několik cliffhangerů, které tady samozřejmě nebudeme prozrazovat.

Ale asi nejzajímavější zprávou pro fanoušky seriálu je, že se k hercům ve třetí sérii připojí jako hostující hvězda Meryl Streepová. Trojnásobná držitelka Oscara si zahraje Helen Solloway, excentrickou obyvatelku Arkonie, která se zaplete do nejnovější záhadné vraždy. Hulu zveřejnilo krátký teaser na třetí sezónu, který se soustředí právě na postavu Streep.

Podle Steva Martina, který seriál spolu s Johnem Hoffmanem vytvořil a produkoval, byla Streep pro roli Helen jejich první volbou. Řekl: „Vždycky byla naší vysněnou hostující hvězdou, protože jsme chtěli někoho, kdo by proti nám obstál nejen po komediální, ale i po dramatické stránce“. Prozradil také, že Streep je fanouškem seriálu a souhlasila s účastí poté, co jí poslal e-mail s prosbou, aby se připojila.

Přesné datum premiéry třetí sezóny zatím nebylo oznámeno, očekává se však, že premiéra bude někdy koncem roku 2023.

zdroj: Hulu

Zdroje: Hulu

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

24. 3. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Keanu Reeves bojuje proti zabijácké elitě a posouvá hranice akčního žánru.
Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Jen co odešel známý scénárista Damon Lindelof, ujal se projektu další známý a úspěšný pisálek, Steven Knight. Jsou tak Star Wars konečně v dobrých rukách?
Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson chtěl ve svém sólovém filmu z roku 2022 oslnit superhrdinský vesmír DC jako Black Adam, mocný antihrdina a antagonista.
Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

24. 3. 2023 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer k filmu Renfield nám zatím nejjasněji ukazuje, jak Nicolas Cage podmanivě ztvárnil nechvalně proslulého Drákulu.