Ve finálním traileru na Moonfall to bouchá možná až příliš

10. 1. 2022 - 9:30 | Trailery | Adam Homola

Ve finálním traileru na Moonfall to bouchá možná až příliš zdroj: Foto: Lionsgate

Aktuálně sice pořád vévodí Spider-Man: Bez domova, ale ten za nedlouho kina vyklidí, jen aby do nich mohl nastoupit Moonfall.

Únor totiž začne ve velkém stylu, kdy se na plátna kin vrátí Roland Emmerich. Reižsér, který dal světu filmy jako 2012, Den nezávislosti, Godzilla, Den poté, Útok na Bílý dům, Hvězdná brána, nebo třeba Patriot. Jeho novinka Moonfall už svým názvem napovídá, o co tady půjde.

S Měsícem je něco velmi v nepořádku a finální trailer se nezdráhá prozradit co vlastně. Pokud se bojíte spoilerů, raději si ho ani nepouštějte, nicméně zrovna u filmu tohoto typu o sofistikovaný příběh asi tak úplně nepůjde. Hlavním tahounem jsou sympatičtí hrdinové, a především trikové efekty, kterými Emmerich nešetří a bez kterých by svoji vizi nedokázal na plátna vůbec dostat.

Jestli bude tohle epické měřítko stačit a jestli přiláká do kin dostatečné množství diváků, se teprve uvidí. Spider-Man sice kraluje a Moonfall ho co do tržeb s největší pravděpodobností nesesadí. Na katastrofický film s nádechem sci-fi by se ale chodit mohlo.

V Moonfall hrají Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland, Charlie Plummer, Eme Ikwuakor, Carolina Bartczak, Maxim Roy, Stephen Bogaert, Josh Cruddas, Katy Breier, Chris Sandiford, Krista Marchand a další.

Pokud nedojde k nějakému odkladu na poslední chvíli (viz Morbius z ledna na duben), uvidíme Moonfall už 3. února.

zdroj: Lionsgate

Zdroje: Lionsgate

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

20. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

John Cena je jedna z akčních hvězd současnosti, byť pořád není herecky zas tak známý jako třeba jeho bývalý wrestlerský a současný herecký kolega Dwayne Johnson.
První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

19. 1. 2022 | Dokina.cz | Adam Homola

Herečka Leslie Grace konečně oficiálně odhalila, jak bude vypadat její verze superhrdinky Batgirl, aneb Barbary Gordon.
Romantický večer s Filmovou filharmonií

Romantický večer s Filmovou filharmonií

18. 1. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Filmová filharmonie rozezní celé Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2022. K oslavě tohoto magického zamilovaného dne si připravila skutečně pestrý program: zaposlouchat se budeme moci do hudby z filmů Kráska a zvíře, La La Land, Láska nebeská.
Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.