Ve druhém Doctoru Strangeovi se prý objeví nový Wolverine

21. 2. 2022 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Ve druhém Doctoru Strangeovi se prý objeví nový Wolverine zdroj: Foto: Marvel

Druhého Doctora Strange se dočkáme už letos v květnu a zatím to vypadá, že tam bude pomalu víc postav než v Avengers.

Některé účastníky totiž regulérně prozradil nedávný trailer (např. Scarlet Witch), zatímco jiné jen velmi okatě naznačil (Charles Xavier z X-Menů). Fanoušci ale pevně věří, že celou řadu z nich drží Marvel pevně pod pokličkou a neprozradí je v žádném traileru.

A jedním z takových hrdinů by měl být právě i nový Wolverine. Alespoň to tvrdí Joseph Deckelmeier z The Illuminerdi, jak reportuje MovieWeb. Deckelmeier zároveň tvrdí, že to rozhodně nebude Hugh Jackman, kterého si s rolí Wolverina asociují snad všichni.

Jackman pověsil tuhle roli na hřebík už před pár lety v povedeném Loganovi a od té doby skálopevně tvrdí, že si adamantiové drápy už nikdy nenasadí, že to byl definitivní konec a jasná rozlučka s ikonickou postavou.

Marvel koupil práva na X-Meny relativně nedávno a do svého prvního filmu s mutanty se teprve pustí. Nejdřív je ale zcela jistě zakomponuje do jiných svých filmů, jak to ostatně s oblibou dělá už roky a jaký jiný film by na to mohl být vhodnější než blížící se Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. V něm totiž Strange otevře multiverzum a zavítá, nebo minimálně nakoukne do jiných světů. A v nich by mohl být i nový Wolverine.

Kdo by si mohl známého hrdinu zahrát zatím samozřejmě nevíme, už několik let se spekuluje o několika hercích v čele s Danielem Radcliffem či Scottem Eastwoodem. Nakonec to ale může být samozřejmě někdo jiný a ve hře je pochopitelně i varianta, že se v druhém Strangeovi vůbec neobjeví a všechno je to jen divoká spekulace. Velice pravděpodobné to ale rozhodně je...

zdroj: Falcon

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.