Vánoční oslavy World of Tanks obohatil sám Arnold Schwarzenegger

3. 12. 2021 - 6:32 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Vánoční oslavy World of Tanks obohatil sám Arnold Schwarzenegger zdroj: komerční sdělení / PR

Tuto zimu přináší sváteční náladu Arnold

Tvůrci World of Tanks právě zveřejnili upoutávku na všemi netrpělivě očekávaný vánoční event Holiday Ops 2022 a představují skutečného akčního hrdinu Arnolda Schwarzeneggera! Na fórech a sociálních sítích se už roky hemží tankisté, kteří volají po Arniem, aby přišel do World of Tanks. A je to tady, sny komunity se stávají skutečností.

Trailer vypráví příběh malého Johnnyho a jeho dopisu, který byl téměř 30 let nedoručen. Přestože od odeslání uplynuly tři desetiletí, Arnold zprávu obdrží a přesně ví, co musí udělat: navštívit malého Johnnyho. Co se stane, když dorazí? Podívejte se na trailer a dozvíte se to! 

WOT_PC_Holiday_Ops_KeyArt1_No_Logo zdroj: komerční sdělení / PR

„Spolupráce s týmem Wargaming na této speciální akci byla skvělá zkušenost a vím, že je to něco, co hráče nadchne,“ říká Arnold. „Mám dlouhou historii s tanky, protože sám vlastním M-47 Patton, který jsem řídil v rakouské armádě, když mi bylo 18, takže znám vzrušení z velení těmto ocelovým bestiím! Po letech, kdy se mě moji přátelé na redditu ptali na World of Tanks, jsem rád, že konečně můžeme fanouškům poskytnout partnerství, které chtějí. Holiday Ops se blíží, tak odložte sváteční cukroví a připravte se, že půjdete se mnou, pokud letos chcete rozdávat slavnostní náladu!“

Holiday Ops je oblíbený herní event fanoušků World of Tanks, který se odehrává v období vánočních svátků a na Nový rok, kdy hráči mají za úkol ozdobit speciální herní vesnici rozsáhlou sbírkou dekorací a dalších předmětů různých stylů. Jak tankisté přidávají ozdobičky do této vesnice, slavnostní atmosféra se zvyšuje a za každou novou úroveň, které dosáhnou, jsou odměněni skvělými herními dobrotami.

Zdroje: Inzerce , komerční sdělení / PR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

20. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

John Cena je jedna z akčních hvězd současnosti, byť pořád není herecky zas tak známý jako třeba jeho bývalý wrestlerský a současný herecký kolega Dwayne Johnson.
První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

19. 1. 2022 | Dokina.cz | Adam Homola

Herečka Leslie Grace konečně oficiálně odhalila, jak bude vypadat její verze superhrdinky Batgirl, aneb Barbary Gordon.
Romantický večer s Filmovou filharmonií

Romantický večer s Filmovou filharmonií

18. 1. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Filmová filharmonie rozezní celé Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2022. K oslavě tohoto magického zamilovaného dne si připravila skutečně pestrý program: zaposlouchat se budeme moci do hudby z filmů Kráska a zvíře, La La Land, Láska nebeská.
Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.