Vánoční akčňák Dwayna Johnsona se představuje na první fotce

11. 11. 2022 - 13:00 | Novinky | Matěj Svoboda

Vánoční akčňák Dwayna Johnsona se představuje na první fotce zdroj: Foto: Amazon

Sympatický svalovec a bývalý Captain America se vydají do akce už příští Vánoce. A možná je budeme vídat častěji.

Když to před lety začal Dwayne Johnson zkoušet na filmovém plátně, byl jen dalším z řady wrestlerů toužících po herecké kariéře. Jenže se ukázalo, že krom svalů má i charisma a dokonce i nějaký ten herecký talent a pečlivým výběrem rolí se postupně dostal mezi největší herecké superhvězdy. Momentálně ho v kinech můžete vidět v komiksovce Black Adam, kde pořádně přitvrdil, ale na příští rok chystá zase trošku veselejší akci.

Jeho novinka Red One bude akční komedie a má se odehrávat o Vánocích. A to je zatím všechno, co o ději víme. Režíruje Jake Kasdan, jenž s Johnsonem natočil i veleúspěšné Jumanji a scénář napsal duchovní otec série Rychle a zběsile Chris Morgan. Takže se dá očekávat, že Red One bude rychlé, zběsilé a vánoční. A údajně by mělo jít o první díl série, která by svérázným způsobem pracovala s vánočními legendami a mytologií.

Johnson na to ovšem nebude sám. Na první fotce vedle něj stojí Chris Evans alias bývalý Captain America. Koho si zahraje, zatím nikdo prozradit nechce, ale humor i akci zvládá stejně dobře jako Johnson, takže by z nich mohla být hodně zábavná dvojka. V dalších rolích se objeví Lucy Liu, Kristofer Hivju ze Hry o trůny nebo J.K. Simmons, jenž ztvární Santu Clause. Premiéru by Red One mělo mít příští rok na Vánoce.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.