V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 11:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji zdroj: Sony

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.

V Sony se o tom prý začínají s režisérem Jakem Kasdanem bavit, ale první diskuze o pokračování jim přerušila celosvětová pandemie koronaviru. V Sony tak mají na starosti jiné věci, ale je vidět, že se s dalším Jumanji počítá.

Konverzace má pokračovat, jakmile se věci vrátí do normálu a jakkoliv je to všechno na úplném začátku (jak Kasdan prozradil v rozhovoru pro Collider), zájem o další Jumanji je. Jakmile se tak všechno vrátí do normálu, budou přípravy pokračovat a kdo ví, třeba by se mohlo začít natáčet už někdy příští rok.

Nicméně oficiální ještě není nic, ale režisérem bude nejspíš opět Kasdan a stejně tak se očekává návrat všech hlavních herců: Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart.

Že třetí díl novodobého Jumanji vznikne je ale vcelku jasné. Důvodem totiž není nic jiného než peníze. „Jednička“ z roku 2017 všechny překvapila a v kinech utržila skoro miliardu dolarů. Loňská dvojka na tom byla už o něco hůř, ale pořád si jen v kinech přišla na téměř 800 milionů dolarů. Pokud se tak podaří studiu udržet náklady na uzdě, trojka vznikne a pořád bude úspěšná, i kdyby sestupná tendence v tržbách pokračovala.

zdroj: Bontonfilm

Zdroje: Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.