V Sony chystají další Mizery, vrátí se Smith i Lawrence

2. 2. 2023 - 13:17 | Novinky | Adam Homola

V Sony chystají další Mizery, vrátí se Smith i Lawrence zdroj: Foto: Sony Pictures Entertainment

Před kamerou se objeví ústřední herecké duo, zatímco za kameru se vrátí režisérské duo z minulého dílu.

Režisérské duo Adil El Arbi a Bilall Fallah má za sebou velice zajímavou a intenzivní hollywoodskou kariéru. Pánové se zjevili téměř odnikud (byť samozřejmě několik kraťasů a menších filmů za sebou žu měli) a najednou jim byli svěřeni Mizerové.

Ti uspěli a to jak kriticky, tak i komerčně, kdy film utržil 426 milionů dolarů jen z kin. A vzhledem k premiéře v lednu 2020 to byl jeden z posledních velkých filmů, na který jste mohli tou dobou zajít na nějaký čas do kina – krátce poté se po světě rozšířil covid a s ním i lockdowny, včetně zavřených kin.

Každopádně pánové Adil El Arbi a Bilall Fallah vyhráli jackpot a hned byl o ně zájem všude možně. Natočili tak docela sympatický seriál Ms. Marvel a pak pracovali na Batgirl. Jenže tu studio nakonec zrušilo, když už byla téměř celá natočená. Což je poměrně divoké a zase tak často se to nestává, ale budiž, stalo se a režisérské duo jede dál.

Konkrétně jede k dalším Mizerům, do kterých se opět vrátí před kameru i ústřední dvojice: Will Smith a Martin Lawrence. V Sony prý dali čtyřce Mizerů zelenou a o scénář se postará Chris Bremmer, který napsal už trojku, jak reportuje Empire.

V Mizerové navždy z roku 2020 hráli Will Smith, Martin Lawrence, Paola Nuñez, Jacob Scipio, Kate del Castillo, Vanessa Hudgens, Charles Melton, Alexander Ludwig, Joe Pantoliano, Nicky Jam, Theresa Randle, Happy Anderson, DJ Khaled a další.

Další díl, ke kterému se teprve píše scénář, se teprve začíná chystat a bude štěstí, pokud se všechny přípravné práce stihnou třeba během léta a začne se natáčet ještě letos. Kdy nakluše Smith & Lawrence před kamery tak zatím nevíme, ale nejspíš to zas tak dlouho trvat nebude.

zdroj: Sony Pictures Entertainment

Zdroje: Empire Online

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

24. 3. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Keanu Reeves bojuje proti zabijácké elitě a posouvá hranice akčního žánru.
Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Jen co odešel známý scénárista Damon Lindelof, ujal se projektu další známý a úspěšný pisálek, Steven Knight. Jsou tak Star Wars konečně v dobrých rukách?
Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson chtěl ve svém sólovém filmu z roku 2022 oslnit superhrdinský vesmír DC jako Black Adam, mocný antihrdina a antagonista.
Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

24. 3. 2023 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer k filmu Renfield nám zatím nejjasněji ukazuje, jak Nicolas Cage podmanivě ztvárnil nechvalně proslulého Drákulu.