V novém snímku režiséra Scorseseho se objeví Ben Kingsley a Jude Law

- Téma autor: red

Velké hvězdy Jude Law, Christopher Lee a Ben Kingsley jsou mezi herci, kteří se objeví v novém filmu amerického režiséra Martina Scorseseho The Invention of Hugo Cabret (Vynález Huga Cabreta). Titulní roli ztvární třináctiletý Brit Asa Butterfield. Napsal to dnes britský tisk.

Film by měl přijít do kin v prosinci příštího roku. Bude to první Scorseseho snímek v trojrozměrném provedení. Předlohou k němu je román amerického spisovatele Briana Selznicka. Kniha, líčící tajný a tajemný život chlapce na pařížském nádraží, vyšla česky pod názvem Velký vynález Huga Cabreta.

Jude Lowe bude letos jednou z hlavních hvězd Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, Christopher Lee zavítal do Česka v květnu, kdy byl hostem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Vedle nich se v novém Scorseseho filmu objeví také Sacha Baron Cohen, Ray Winstone, Richard Griffiths a třináctiletá americká herečka Chloe Moretz.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.