V britském komediálním sitcomu si zahraje Johnny Depp

- Téma autor: red

V nové komedii britského režiséra, herce a hudebníka Rickyho Gervaise Life's Too Short (Život je příliš krátký) bude hostovat hollywoodská hvězda Johnny Depp.

Hlavní roli v sitcomu ztvární britský herec trpasličího vzrůstu Warwick Davis, který hrál v sáze Hvězdné války a sérii Harry Potter. V sitcomu hraje egomaniackého šéfa talentové agentury pro takto malé lidi.

Show je popisována jako směs americké komedie Curb Your Enthusiasm (Kroťte vaše nadšení) a Gervaisovy původní show Extras. Série se začne natáčet v květnu a vysílat ji bude televizní kanál BBC 2. Gervais dosud napsal šest půlhodinových epizod série ve spolupráci s britským spisovatelem a režisérem Stephenem Merchantem.

Johnny Depp ve filmu Cizinec

Účinkování Johnnyho Deppa může být překvapením vzhledem k tomu, že si Gervais dělal legraci z posledního Deppova filmu Cizinec při předávání Zlatých Glóbů. Během ceremonie komik uvedl, že to byl velký rok pro 3D filmy. "Toy Story: Příběh hraček; Já, padouch; Tron...vypadá to, že všechno bylo třídimenzionální kromě postav filmu Cizinec." Následně Gervais svůj vtip bránil tím, že lidé, ze kterých si dělal legraci, mají smysl pro humor a nebudou se cítit dotčeni.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.