V akci The Fall Guy uvidíme po boku Goslinga i Winstona Dukea

8. 11. 2022 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

V akci The Fall Guy uvidíme po boku Goslinga i Winstona Dukea zdroj: Foto: Marvel

Winston Duke, kterého teď budete moct opět vidět jako jednu z důležitých postav v očekávaném Black Panther: Wakanda nechť žije, se teď upsal jednomu velice slibnému projektu.

Uvidíme ho totiž ve filmu The Fall Guy, kde si hlavní roli zahraje Ryan Gosling. The Fall Guy má být celovečerní adaptací osmdesátkového dobrodružného seriálu. Natáčet bude režisér David Leitch, který měl v kinech nedávno Bullet Train, ale vedle něj má na svědomí ještě filmy jako Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Deadpool 2, Atomic Blonde a spolurežíroval i prvního Johna Wicka.

Coby producent se pak podílel ještě na druhém i třetím Johnu Wickovi a třeba i na povedené akci Nikdo.

Vedle Goslinga a Dukea budou v The Fall Guy hrát ještě Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson a Stephanie Hsu. Natáčí se v Austrálii.

Na rozdíl od původního seriálu se má děj točit kolem vysloužilého kaskadéra (Gosling), který se zase jednou ocitne na place, a to společně s hvězdou, pro kterou dřív dělal kaskadéra a která ho nahradila. Problém ovšem je, že hvězda se ztratila…

Onu hereckou hvězdu si tu střihne Taylor-Johnson, zatímco Duke má být nejlepším přítelem kaskadéra. V rukou Leitche, který byl svého času sám kaskadérem, by se mohl z The Fall Guy vyklubat nejen dobrá, ale i vtipná akce.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.