Už je to oficiální: Creed III natočí titulní hvězda Michael B. Jordan

11. 3. 2021 - 10:35 | Novinky | Adam Homola

Už je to oficiální: Creed III natočí titulní hvězda Michael B. Jordan zdroj: Foto: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Co bylo dříve jen ve formě oznámení a přání je teď oficiální a definitivní. Třetího Creeda skutečně natočí titulní hvězda Michael B. Jordan.

Ten teď podepsal smlouvu a Creed III bude natáčet, bude v něm hrát a postará se i o produkci filmu. Creed III tak najednou získal i datum premiéry, tudíž pokud se nic nepokazí, uvidíme film v listopadu příštího roku, jak reportuje THR.

Společně s Jordanem se vrátí také Tessa Thompson a Phylicia Rashad, byť není jejich účast ještě stoprocentně a oficiálně potvrzena. Na scénáři pracuje Keenan Coogler a Zach Baylin a to na základě nástřelu, který dodal režisér a scénárista prvního dílu a mimochodem i režisér Black Panthera Ryan Coogler.

Pro Jordana dává režírování třetího Creeda dle jeho slov absolutní smysl – v životě se mu v posledních letech sešly zkušenosti, jeho vlastní produkční společnost a vůbec všechny ostatní věci tak, že natáčení třetího Creeda působí skoro až samozřejmě. Sám navíc v tiskové zprávě tvrdí, že režírovat vždycky chtěl, jen to prý bylo o nalezení ideální projektu, kterým Creed III je.

Zatímco první díl natočil zmíněný Coogler, o režii dvojky se postaral Stephen Caple Jr. a oba filmy v kinech utržily bezmála 400 milionů dolarů. Potenciál u trojky je tak velký, obzvláště v případě, pokud se už nedostaví Sylvester Stallone.

Značka Creed by se tak mohla do jisté míry definitivně odtrhnout od Rockyho, ze kterého vzešla a mohla by jít už jen svým vlastním směrem. Hledět do budoucnosti a neřešit minulost. Ale jakým směrem se tvůrci vydají uvidíme až příští rok.

zdroj: Forum Film CZ & SK

Zdroje: The Hollywood Reporter , Tisková zpráva - MGM

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.