Tvrzení Amber Heard teď vyvrátil i režisér Aquaman 2: Dvojka měla být vždycky o někom jiném

18. 9. 2023 - 16:33 | Novinky | Adam Homola

Tvrzení Amber Heard teď vyvrátil i režisér Aquaman 2: Dvojka měla být vždycky o někom jiném zdroj: Foto: Warner Bros

Režisér James Wan v nedávném rozhovoru pro Entertainment Weekly vyvrátil domněnku, že na zmenšení role Amber Heard jako Mery v nadcházejícím filmu měly vliv její velmi medializované právní spory s Johnnym Deppem.

Wan tuto změnu přičítá původní umělecké vizi filmu a prohlásil, že zatímco první Aquaman byl cestou Arthura a Mery, druhý film měl být vždycky o Arthurovi a Ormovi. A tak zatímco Heard se v traileru na Aquaman a ztracené království na kratičký okamžik objeví, ve filmu ji asi na dlouho neuvidíme.

Režisér také osvětlil roztříštěný produkční plán filmu a zdůraznil, že byl výsledkem zvládnutí různorodých časových možností vysoce obsazeného hereckého ansámblu. „Teď natočíme kousek tady, protože tenhle herec je k dispozici, a pak natočíme další kousek teď, protože tenhle je k dispozici,“ upřesnil Wan. Na rozdíl od spekulací ujistil, že celkový počet natáčecích dnů by se v součtu nejevil jako neobvykle prodloužený.

Wan zůstal ohledně spekulací týkajících se cameo rolí zdrženlivý, ale dotkl se původní nejistoty ohledně pořadí filmu v chronologii filmů DC. Nechal na fanoušcích, aby se zamysleli nad tím, zda se v něm Batman objeví, a jednoduše poznamenal: „Budete si muset počkat, až film vyjde.“

Wanova vyjádření slouží k soustředění diskuse kolem filmu, projektu původně natáčeného v roce 2021, který prošel několika segmenty natáčení. Objasněním, že vnější kontroverze ani vnitřní nejistoty produkci výrazně nenarušily, se Wan snaží sladit divácká očekávání s původním uměleckým záměrem filmu. Film jako takový se jeví jako samostatné dílo, které je součástí stále se rozšiřujícího DC univerza, ale je na něm nezávislé.

V Aquaman a ztracené království hrají Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Temuera Morrison, Dolph Lundgren, Pilou Asbæk, Nicole Kidman, Randall Park, Indya Moore, Vincent Regan a další.

Aquaman a ztracené království bude mít premiéru 21. prosince.

zdroj: Warner Bros Pictures

Zdroje: Empire Online

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.