Tron 3 odhaluje zákoutí příběhu

20. 4. 2015 12:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Tron 3 odhaluje zákoutí příběhu

Třetí Tron je potvrzen a pomalu se začínají objevovat informace, o čem by další díl mohl být. Zatím to vypadá nadějně, naváže na dvojku.

Vzhledem k tomu, že mezi druhým a třetím dílem je pauza rovných pěti let, není pokračování úplně typickým úkazem. Přesto první náznaky ukazují, že studio Disney chce udržet stávající příběhovou linii. Režie se ujal Joseph Kosinski a ten počítá s oběma hlavními hrdiny Garrettem Hedlundem a Olivií Wildeovou. Ta se v nedávném rozhovoru pro Colider vyjádřila, že za zpožděním třetího filmu jsou právě práce na pilování příběhu. Právě Olivia, která si zahrála postavu Quorry o scénáři říká, že svoji postavu miluje a že plánovaný vývoj postavy ji zaujal. Můžeme se prý těšit na životní osudy nejen Quorry, ale také Sama Flynna (Hedlund), kteří budou muset opět z nějakého důvodu proniknout zpět do počítačové sítě.

tron

Třetí díl by měl dorazit do kin v roce 2017 a nyní se všichni ptají, zda je alespoň malá šance, že se do univerza vrátí Jeff Bridges. To je však asi uzavřená kapitola.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.