Tom Hanks si pro změnu zkusí roli věčně naštvaného bručouna

27. 10. 2022 - 10:00 | Trailery | Adam Homola

Tom Hanks si pro změnu zkusí roli věčně naštvaného bručouna zdroj: Foto: Sony Pictures Entertainment

Hollywood se na nás chystá vychrlit americký remake populárního bestselleru Muž jménem Ove jménem Muž jménem Otto.

V hlavní roli uvidíme Toma Hankse, kterého v téhle pozici zase tak často nevídáme. Hanks totiž není hercem, který by vyhledával role záporáků, bručounů a vůbec nepříjemných lidí. Naopak je to téměř vždy hlavní hrdina, nebo minimálně pozitivní a milý člověk a málokdy sklouzne do negativní roviny.

Tady je to ale přesně naopak, tentokrát bude na negativitě postavený celý film. Zápletka se totiž točí kolem Otta. Staršího pána, bručouna, kterému se nic nelíbí, nic a nikoho nemá moc v lásce, všechno mu vaší a ve všem vidí problém. A z toho se pak dějí všelijaké více či méně vtipné chvíle, kdy je Otto konfrontován s okolním světem v čele s novými sousedy.

Hanks něco takového jistě bez problému uhraje, o tom žádná. Ovšem otázkou je, nakolik mu to budou diváci věřit, když ho desítky let vídají v úplně opačných rolích. Ale už z traileru vypadá Muž jménem Otto velice příjemně a hezky.

Režíruje Marc Foster, který v minulosti natočil filmy jako Hledání Země Nezemě, Stay, Quantum of Solace, Kazatel Kalašnikov, nebo třeba Světová válka Z s Bradem Pittem.

Ve filmu hrají Tom Hanks, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Mariana Treviño Cameron Britton, Mike Birbiglia, Kelly Lamor Wilson, Spenser Granese, Josefine Lindegaard, Juanita Jennings, Christiana Montoya, Robyne Parrish a další.

Muž jménem Otto uvidíme v kinech v březnu příštího roku.

zdroj: Sony Pictures Entertainment

Zdroje: Sony Pictures Entertainment

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.