Tom Cruise a Cameron Diaz zhlédli v Salcburku svůj snímek Zatím spolu, zatím živí

- Téma autor: red

Na utajovanou návštěvu do rakouského Salcburku přiletěly v pondělí odpoledne hollywoodské hvězdy Cameron Diazová a Tom Cruise. V Salcburku, kde se natáčely akční scény jejich nového filmu Zatím spolu, zatím živí, se zastavili před dnešní premiérou snímku ve španělské Seville. Napsala to dnes agentura APA a server austrianindependent.com.

Cruisem přijela jeho žena Katie Holmes a jejich čtyřletá dcera Suri. V limuzínách a v doprovodu svých bodyguardů se ihned po příletu přemístili do pětihvězdičkového hotelu Mönchstein, aniž by poskytli rozhovor novinářům. Poté zhlédli speciální projekci akční komedie Zatím spolu, zatím živí, ve které Cruise s Diazovou ztvárnili dvojici prchající před agenty většiny světových tajných služeb. Podle recenzentů je snímek směsicí akčních scén, romantiky a komedie.

V českých kinech bude od 29. července.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.