Timothée Chalamet se jako Wonka hrozně snaží, ale bude to stačit?

13. 10. 2023 - 11:33 | Trailery | Adam Homola

Timothée Chalamet se jako Wonka hrozně snaží, ale bude to stačit? zdroj: Foto: Warner Bros. Pictures

Film Wonka, jehož premiéra je naplánována na prosinec, se věnuje formování kultovního výrobce čokolády Willyho Wonky.

Tento prequel k filmu Karlík a továrna na čokoládu, který režíroval Paul King, známý svou prací na filmu Paddington, se zabývá Wonkovými prvními kontakty s Umpa Lumpami a jeho snahou vydobýt si místo ve světě cukrovinek.

Timothée Chalamet hraje mladého Willyho Wonku, zatímco Hugh Grant propůjčil svůj hlas a pohybové ztvárnění lumpovi jménem Lofty.

Nově zveřejněný trailer osvětluje několik dějových bodů, včetně Wonkových střetů se zavedenými cukrářskými magnáty Slugworthem, Fickelgruberem a Prodnose. Tito veteráni v oboru, které ztvárnili Matt Lucas, Matthew Baynton a Keegan-Michael Key, se snaží zabránit nováčkovi, aby pronikl na jejich přísně střežený trh.

V traileru se objevuje také postava Calah Lane, Noodles, a Olivia Colman jako její šéfka Scrubbit - obě pomáhají Wonkovi v jeho podniku.

Celým filmem prostupují hudební sekvence, které zachycují hrdinovo pátrání po jedinečných ingrediencích. Trailer také naznačuje solidní dávku charakteristického humoru Hugha Granta.

Wonka režiséra Paula Kinga si klade za cíl dodat známému příběhu hloubku a rozměr a zkoumat složitosti a problémy, které z mladého Willyho Wonky vytvořily legendární postavu známou divákům po celém světě. A jakkoliv trailer vypadá solidně a celé to působí víc než kompetentně, je otázkou, zda se zrovna na tenhle film bude chodit ve velkém už do kin, nebo zda si najde své publikum až na streamech. Zatím to totiž na nějaký zásadní event konce roku moc nevypadá.

zdroj: Warner Bros.

Zdroje: Warner Bros.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Už za pár dní vstupuje do kin romantická komedie LÁSKA NA ZAKÁZKU

Už za pár dní vstupuje do kin romantická komedie LÁSKA NA ZAKÁZKU

4. 6. 2024 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Romantický film režisérky Evy Toulové v komediálních upoutávkách demonstruje, jak to může vypadat, když otec nepozná vlastní dítě, nebo jak se dá skutečně odnaučit kouřit. Snímek plný známých tváří, vstupuje do kin 6. června 2024.
Když se sny plní, může to být i pořádná pohroma…

Když se sny plní, může to být i pořádná pohroma…

24. 4. 2024 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Romantická komedie Láska na zakázku představuje první záběry
Soudní bitva Aleca Baldwina nekončí. Herec opět odmítl vinu za zabití při natáčení westernu

Soudní bitva Aleca Baldwina nekončí. Herec opět odmítl vinu za zabití při natáčení westernu

6. 2. 2024 | Novinky | Tiscali.cz

Americký herec Alec Baldwin před soudem odmítl vinu za neúmyslné zabití, z něhož je obviněn v souvislosti se smrtelným výstřelem při natáčení westernu Rust v roce 2021. Informují o tom tiskové agentury.
Výstava Bond in Motion: auta agenta 007 v Praze

Výstava Bond in Motion: auta agenta 007 v Praze

30. 11. 2023 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Do Česka míří výstava Bond in Motion věnovaná vozidlům a technice z filmů o Jamesi Bondovi. Evropskou pouť zahájila v prosinci 2022 v Bruselu, vidělo ji přes 100 000 lidí. Pražské zahájení se koná 7. 12. 2023 v Křižíkových pavilonech na Výstavišti. document.write(""); document.write("");