Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York

21. 8. 2010 - 18:30 | Téma | red

Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York zdroj: tisková zpráva

Velmi očekávaný film Camp Rock 2: Velký koncert z dílny Disney Channelu měl světovou premiéru ve středu 18. srpna v Newyorském Lincolnově centru. Premiéry druhého pokračování nejlepšího filmu roku 2008 vysílaného na kabelových televizích se zúčastnili Jonas Brothers, Demi Lovatová a další hvězdy tohoto rockového muzikálu. Na následné oslavě v centru New Yorku nechyběla více jak tisícovka pozvaných hostů, přes 100 novinářů z celého světa a tisíce fanoušků lemující červený koberec.

Na světové premiéře, sponzorované firmou Verizon, se objevili i Mickey Mouse a Minnie. Vystoupili zde Jonas Brothers (Kevin, Joe a Nick), Demi Lovato, Alyson Stoner, Matthew „Mdot“ Finley, Anna Maria Perez de Tagle a Jordan Francis. Dalšími váženými hosty byli herci Maeghan Martino, Chloe Bridges, Jasmine Richards, Maria Canals-Barrera (ze seriálu Kouzelníci z Waverly vysílaného na Disney Channelu), Daniel Fathers, Roshon Fegan (z připravované komedie Shake it), Daniel Kash a Frankie Jonas. Dorazil i scénárista Dan Berendsen, režisér Paul Hoen a producent filmu Alan Sacks.

Českou premiéru energií nabitého rockového muzikálu Camp Rock 2: Velký koncert odvysílá Disney Channel v sobotu 18. září 2010 v 10 hodin.

Ve druhém pokračování se Mitchie a její kamarádi vracejí do Camp Rocku, aby zde strávili další báječné léto plné hudby a legrace.  Zjišťují ale, že na druhém břehu jezera vyrostl bohatý hudební tábor Camp Star. Camp Rocku přetáhl několik vedoucích i účastníků, čímž ohrožuje jeho budoucnost. Mitchie se rozhodne Camp Rock zachránit a vyzve egocentrického organizátora Camp Staru, Luka Williamse, a účastníky jeho tábora na Velký koncert – hudební klání na konci léta, ať vyhraje ten lepší.

V návaznosti na velmi úspěšný soundtrack k filmu „Camp Rock“ z roku 2008 se sešli ohromě populární Jonas Brothers opět s Demi Lovato při natáčení filmu a soundtracku „Camp Rock 2 – Velký koncert“.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.