Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York

21. 8. 2010 - 18:30 | Téma | red

Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York zdroj: tisková zpráva

Velmi očekávaný film Camp Rock 2: Velký koncert z dílny Disney Channelu měl světovou premiéru ve středu 18. srpna v Newyorském Lincolnově centru. Premiéry druhého pokračování nejlepšího filmu roku 2008 vysílaného na kabelových televizích se zúčastnili Jonas Brothers, Demi Lovatová a další hvězdy tohoto rockového muzikálu. Na následné oslavě v centru New Yorku nechyběla více jak tisícovka pozvaných hostů, přes 100 novinářů z celého světa a tisíce fanoušků lemující červený koberec.

Na světové premiéře, sponzorované firmou Verizon, se objevili i Mickey Mouse a Minnie. Vystoupili zde Jonas Brothers (Kevin, Joe a Nick), Demi Lovato, Alyson Stoner, Matthew „Mdot“ Finley, Anna Maria Perez de Tagle a Jordan Francis. Dalšími váženými hosty byli herci Maeghan Martino, Chloe Bridges, Jasmine Richards, Maria Canals-Barrera (ze seriálu Kouzelníci z Waverly vysílaného na Disney Channelu), Daniel Fathers, Roshon Fegan (z připravované komedie Shake it), Daniel Kash a Frankie Jonas. Dorazil i scénárista Dan Berendsen, režisér Paul Hoen a producent filmu Alan Sacks.

Českou premiéru energií nabitého rockového muzikálu Camp Rock 2: Velký koncert odvysílá Disney Channel v sobotu 18. září 2010 v 10 hodin.

Ve druhém pokračování se Mitchie a její kamarádi vracejí do Camp Rocku, aby zde strávili další báječné léto plné hudby a legrace.  Zjišťují ale, že na druhém břehu jezera vyrostl bohatý hudební tábor Camp Star. Camp Rocku přetáhl několik vedoucích i účastníků, čímž ohrožuje jeho budoucnost. Mitchie se rozhodne Camp Rock zachránit a vyzve egocentrického organizátora Camp Staru, Luka Williamse, a účastníky jeho tábora na Velký koncert – hudební klání na konci léta, ať vyhraje ten lepší.

V návaznosti na velmi úspěšný soundtrack k filmu „Camp Rock“ z roku 2008 se sešli ohromě populární Jonas Brothers opět s Demi Lovato při natáčení filmu a soundtracku „Camp Rock 2 – Velký koncert“.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

5. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

Sony vydala nový, řádně temný trailer na nadcházející horor Smrt ve tmě 2.
Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.