Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York

21. 8. 2010 - 18:30 | Téma | red

Světová premiéra filmu Camp Rock 2 rozpohybovala New York zdroj: tisková zpráva

Velmi očekávaný film Camp Rock 2: Velký koncert z dílny Disney Channelu měl světovou premiéru ve středu 18. srpna v Newyorském Lincolnově centru. Premiéry druhého pokračování nejlepšího filmu roku 2008 vysílaného na kabelových televizích se zúčastnili Jonas Brothers, Demi Lovatová a další hvězdy tohoto rockového muzikálu. Na následné oslavě v centru New Yorku nechyběla více jak tisícovka pozvaných hostů, přes 100 novinářů z celého světa a tisíce fanoušků lemující červený koberec.

Na světové premiéře, sponzorované firmou Verizon, se objevili i Mickey Mouse a Minnie. Vystoupili zde Jonas Brothers (Kevin, Joe a Nick), Demi Lovato, Alyson Stoner, Matthew „Mdot“ Finley, Anna Maria Perez de Tagle a Jordan Francis. Dalšími váženými hosty byli herci Maeghan Martino, Chloe Bridges, Jasmine Richards, Maria Canals-Barrera (ze seriálu Kouzelníci z Waverly vysílaného na Disney Channelu), Daniel Fathers, Roshon Fegan (z připravované komedie Shake it), Daniel Kash a Frankie Jonas. Dorazil i scénárista Dan Berendsen, režisér Paul Hoen a producent filmu Alan Sacks.

Českou premiéru energií nabitého rockového muzikálu Camp Rock 2: Velký koncert odvysílá Disney Channel v sobotu 18. září 2010 v 10 hodin.

Ve druhém pokračování se Mitchie a její kamarádi vracejí do Camp Rocku, aby zde strávili další báječné léto plné hudby a legrace.  Zjišťují ale, že na druhém břehu jezera vyrostl bohatý hudební tábor Camp Star. Camp Rocku přetáhl několik vedoucích i účastníků, čímž ohrožuje jeho budoucnost. Mitchie se rozhodne Camp Rock zachránit a vyzve egocentrického organizátora Camp Staru, Luka Williamse, a účastníky jeho tábora na Velký koncert – hudební klání na konci léta, ať vyhraje ten lepší.

V návaznosti na velmi úspěšný soundtrack k filmu „Camp Rock“ z roku 2008 se sešli ohromě populární Jonas Brothers opět s Demi Lovato při natáčení filmu a soundtracku „Camp Rock 2 – Velký koncert“.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.
Space Jam: Nový začátek posouvá věci do digitálního světa

Space Jam: Nový začátek posouvá věci do digitálního světa

6. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros toho budou mít letos docela dost, ale vedle všech těch Matrixů a Dun by neměl zapadnout ani nový Space Jam.