Švédský královský dvůr zveřejnil první fotky malé princezny

- Téma autor: Danica Klein

Švédský královský dvůr dnes zveřejnil první fotografie nedávno narozené princezny Estelle, která je po své matce, princezně Victorii, druhá v pořadí nástupnictví na královský trůn. Snímky spící novorozené holčičky v bílém svetříku se objevily na oficiálníchinternetových stránkách dvora.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Malá princezna, celým jménem Estelle Silvia Ewa Mary, se narodila 23. února. Je prvním potomkem korunní princezny Victorie a jejího manžela Daniela Westlinga, a proto se v budoucnu může stát švédskou královnou. Nyní v zemi vládne král Carl Gustaf XVI., který nastoupil na trůn v roce 1973. První fotografie nové členky královské rodiny byly pořízeny v rezidenci rodičů v době, kdy jí byly čtyři dny.

Psali jsme: Království jásá! Švédská princezna Victoria porodila holčičku

Tagy: Švédsko Porod holčička

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.