SugarBeat - celý film ke shlédnutí

16. 11. 2011 7:41 - Téma | Autor: red

SugarBeat - celý film ke shlédnutí Zdroj: Archiv

SugarBeat si klade za cíl přiblížit širší veřejnosti svět dívek věnujících se extrémním a adrenalinovým sportům. Film na pomezí dokumentu a sportovního videa představí patnáct zástupkyň něžného pohlaví ve sportech jako jsou skateboarding, snowboarding, freeskiing nebo horská kola.

Formou krátkých klipů propojených komentářem samotných protagonistek se tak dotýkáme celé řady zajímavých témat vyplývajících z problematiky prosazování se dívek ve spíše mužském odvětví.

Film SugarBeat si na jaře letošního roku odbyl svoji premiérovou tour v rámci které navštívil desítku českých a slovenských měst a nyní je volně k vidění a stažení na internetu. Nyní byl snímek vybrán spolu s dalšími čtyřmi kousky do finále Mezinárodního Festivalu Outdoorových Filmů.

SugarBeat Zdroj: Archiv

O tom, zda si tento zajímavý odnese některou z cen se přesvědčíme při slavnostním večeru, který se uskuteční 3.12. v pražské Lucerně.

                                  SugarBeat - celý film ke shlédnutí                                     

                                 

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.