Steve Jobs - nový trailer na film Dannyho Boyla je venku

18. 9. 2015 18:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Steve Jobs - nový trailer na film Dannyho Boyla je venku Zdroj: Archiv

Režisér Danny Boyle uvede v říjnu do kin životopisný snímek o Stevu Jobsovi. Pro všechny, kdo mají rádi Apple, to bude zcela jistě velká událost. Těm ostatním stejně nevysvětlíte, že snímek, kde titulní postavu hraje  Michael Fassbender a režíruje jej tvůrce hitů jako Trainspotting, či Milionář z chatrče, bude prostě velkou událostí. Podívejte se na nový trailer.

Steve Jobs byl bezesporu jednou z nejdůležitějších osobností uplynulé dekády. Šéf společnosti Apple ovlivnil miliardy lidí a jeho neotřelé způsoby prezentace nových produktů, názory na řízení firmy, ale i jeho technologické vize, to vše z něj učinilo zaslouženou celebritu. Steve Jobs bude i do budoucna postavou, o jejíž život se filmaři prostě budou zajímat. Už v roce 2013 se objevil v kinech snímek Jobs, v němž si postavu zakladatele firmy Apple zahrál Ashton Kutcher. Film nevzbudil příliš nadšení. Na druhou stranu mu nelze upřít snahu o věrné zobrazení mladého Jobse.

Danny Boyle se tímto člověkem také nechal okouzlit a pro hlavní roli si vybral člověka s pověstí serióznějšího a vážnějšího herce. Michael Fassbender se podle prvních dojmů z traileru zhostil více než dobře. Co myslíte?

Zdroje: YouTube , ComingSoon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.