Statham a Hart možná začínají chystat vlastní akční komedii

30. 1. 2020 15:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Statham a Hart možná začínají chystat vlastní akční komedii Zdroj: Vlastní

Jason Statham a Kevin Hart si spolu možná zahrají v akční komedii The Man From Toronto.

Film by měl mít premiéru ještě letos v listopadu a o režii se postará Patrik Hughes, jak reportuje Variety. Hughes natočil docela slušný Zabiják & bodyguard (aktuálně dokončuje jeho pokračování) a už poněkud méně slušné Expendables 3.

O čem přesně má The Man From Toronto být zatím nevíme, Sony toho o filmu moc neřekla. Každopádně oba hlavní borci umí jak akci, tak komedii a spolu by jim to mohlo slušně klapat.

Kevin Hart byl nedávno k vidění v novém Jumanji, zatímco Jason Statham řádil v létě s Rockem v divokém Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw. V něm se na chvilku mihnul i Hart, který si po boku obou hvězd střihnul menší cameo.

Pokud si tak na place Hobbs & Shaw Statham s Hartem sedli, mohla by být jejich nová akční komedie docela fajn. Akčních buddy komedií tu totiž moc nemáme, tedy minimálně s takhle zajímavými herci a se snad adekvátním rozpočtem. Oba borci přitom umí jak akci, tak komedii a pokud by se mezi nimi vytvořila podobná chemie jako mezi Stathemem a Rockem, byl by najednou The Man From Toronto hodně zajímavý projekt.

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.