Star Wars Kevina Feigeho bude psát scénárista Lokiho a Doctora Strange

8. 1. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Star Wars Kevina Feigeho bude psát scénárista Lokiho a Doctora Strange zdroj: Marvel Studios

O Star Wars filmu od šéfproducenta Marvelu Kevina Feigeho jsme už dlouho neslyšeli. Víme jen že bude, ale kdo ho bude psát, točit, o čem bude a kdo si v něm zahraje je velkou neznámou.

Teda až dodneška, kdy jsme se dozvěděli první důležitou věc: jméno scénáristy. Nový film z univerza Star Wars napíše Michael Waldron, jak tvrdí zdroje Deadline.

Waldron v uplynulých letech píše pro Disney a s Feigem spolupracoval například na blížícím se seriálu Loki. Napsal ale také chystané pokračování Doctora Strange, takže hlavní producent Marvelu je s Waldronem očividně spokojený natolik, že mu svěřil svůj Star Wars projekt.

Ještě před Disneym, respektive Marvelem, psal Waldron Ricka a Mortyho.

Volba je to tak nejspíš velice dobrá a teď bohužel nezbývá než čekat. Star Wars od Kevina Feigeho bude na řadě pravděpodobně až za několik let. Nejdřív se totiž dočkáme Star Wars: Rogue Squadron od Patty Jenkins, režisérky Wonder Woman.

Následovat by (snad) měl stále připravovaný film od Taiky Waititiho, režiséra Thor: Ragnarok a Králíček Jojo. Waititi na filmu sice pořád pracuje, ale teď ho čeká ještě natáčení Thor: Love and Thunder, tudíž se k filmu naplno dostane až někdy v druhé polovině letošního roku?

Feigův film je tak vzdálen nejspíš několik let, ostatně nikde není psáno, že Waldron to celé napíše na první dobou za dva měsíce a pak se hned půjde na plac. Film se může klidně několikrát přepisovat, může se čekat až bude mít vhodný režisér čas a prostor... Mezitím ale dostaneme alespoň hromadu Star Wars seriálů na Disney+.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.