Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se

9. 12. 2019 14:29 - Komerční sdělení / PR | Autor: Inzerce

Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se zdroj: Archiv

Téměř 30 tisíc diváků za první víkend i pochvalné komentáře na sociálních sítí, tak si aktuálně stojí pokračování zimní komedie Špindl 2. Fanoušci českých komedií tak vyslali jasnou zprávu kritikům, kteří pohodovou podívanou berou možná až zbytečně vážně. 

S cílem především pobavit natočil pokračování úspěšné jedničky režisér Radek Balaš svůj první filmový debut, který minulý týden slavnostně spolu s dalšími tvůrci uvedl do kin. "Od drtivé většiny lidí z mého okolí, kteří film viděli, mám reakce, že se skvěle bavili a téměř celou dobu se smáli. A přesně kvůli tomuhle jsme ten film točili," říká režisér Balaš.

Do hlavních rolí obsadil nové tváře v čele s mladou Anna Čtvrtníčkovou, Radimem Fialou, Hankou Vagnerovou nebo Kairou Hrachovcovou a sázka na ně se dle všeho vyplatila. Na snímek dorazily jen za první víkend desítky tisíc diváků a na sociálních sítích se objevují vesměs kladné ohlasy diváků, kteří ji srovnávají s veleúspěšnou jedničkou. 

Jak si film povede nadále, je teprve ve hvězdách, ale podle všeho má našlápnuto k tomu, stát se v závěru roku k nejnavštěvovanějším snímkům. 

zdroj: Falcon

Zdroje: komerční sdělení / PR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

4. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Ridley Scott se šance na dalšího Vetřelce nevzdává a teď má i konkrétní nápad, který by si dost možná rád natočil. Pokud to ovšem stihne.
Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

3. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Mission Impossible 7 byl jeden z těch největších a nejvýraznějších filmů, jehož natáčení zhatila celosvětová pandemie koronaviru.
Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

2. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Patty Jenkins, režisérka Wonder Woman a nadcházející Wonder Woman 1984 prozradila, proč odmítla natáčet Ligu spravedlnosti.
Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.