Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se

9. 12. 2019 14:29 - Komerční sdělení / PR | Autor: Inzerce

Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se Zdroj: Archiv

Téměř 30 tisíc diváků za první víkend i pochvalné komentáře na sociálních sítí, tak si aktuálně stojí pokračování zimní komedie Špindl 2. Fanoušci českých komedií tak vyslali jasnou zprávu kritikům, kteří pohodovou podívanou berou možná až zbytečně vážně. 

S cílem především pobavit natočil pokračování úspěšné jedničky režisér Radek Balaš svůj první filmový debut, který minulý týden slavnostně spolu s dalšími tvůrci uvedl do kin. "Od drtivé většiny lidí z mého okolí, kteří film viděli, mám reakce, že se skvěle bavili a téměř celou dobu se smáli. A přesně kvůli tomuhle jsme ten film točili," říká režisér Balaš.

Do hlavních rolí obsadil nové tváře v čele s mladou Anna Čtvrtníčkovou, Radimem Fialou, Hankou Vagnerovou nebo Kairou Hrachovcovou a sázka na ně se dle všeho vyplatila. Na snímek dorazily jen za první víkend desítky tisíc diváků a na sociálních sítích se objevují vesměs kladné ohlasy diváků, kteří ji srovnávají s veleúspěšnou jedničkou. 

Jak si film povede nadále, je teprve ve hvězdách, ale podle všeho má našlápnuto k tomu, stát se v závěru roku k nejnavštěvovanějším snímkům. 

Zdroje: komerční sdělení / PR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.