Soud s Charlie Sheenem odložen, dohoda narazila na úskalí

8. 6. 2010 - 17:30 | Téma | red

Soud s Charlie Sheenem odložen, dohoda narazila na úskalí zdroj: tisková zpráva

Americký herec Charlie Sheen obžalovaný z napadení své manželky Brooke Muellerové zůstane ještě měsíc na svobodě. Dohoda, v rámci které se měl Sheen k údajnému útoku přiznat a vyváznout tak s menším trestem, prý "narazila na úskalí". Soud v americkém Aspenu datum dalšího stání stanovil na 12. července. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Sheen byl zatčen loni 25. prosince za napadení své ženy. Ta řekla policii, že na ni Sheen vytáhl nůž, když mu hrozila rozvodem. Oba manželé se v té době potýkali s problémy s pitím, po události oba absolvovali protialkoholní léčbu. V únoru byl čtyřiačtyřicetiletý herec obžalován z těžkého zločinu a napadení, svoji vinu však popřel. Pokud bude usvědčen, hrozí mu až tři roky vězení. Kdyby se však přiznal, mohl by vyváznout pouze se 30 dny vězení, v případě dobrého chování zkrácenými dokonce jen na 17.

Hlavní žalobce ale v pondělí sdělil soudci Jamesi Boydovi, že dohoda "narazila na úskalí" a že obě strany potřebují víc času. Podrobnosti neuvedl.

Podle právníka Sheenovy manželky citovaného agenturou AP prý herci dohoda umožňovala během dne vězení opustit a pracovat v oblastním divadle.

Žhavé výstřely 2, Charlie Sheen, Rowan Atkinson

Sheen se proslavil jako hrdina filmových parodií Žhavé výstřely či Zítra se žením. Zazářil i ve vážných rolích, a to například ve válečném filmu Četa či v dramatu Wall Street. Čeští televizní diváci Sheena znají také ze seriálu Dva a půl chlapa. Stránky novin často plní příběhy z jeho neuspořádaného soukromého života a informace o jeho potížích s alkoholem.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.