Sony pokračuje v omylech, bohužel dala zelenou třetímu Venomovi

26. 4. 2022 - 12:20 | Novinky | Adam Homola

Sony pokračuje v omylech, bohužel dala zelenou třetímu Venomovi zdroj: Foto: Falcon

S Venomem je to jako s Wonder Woman. Jsou to jedny z těch fascinujících vysokorozpočtových komiksových filmů, které jsou sice špatné, ale úspěšné. A tak vznikají další a další díly.

Stejně jako v případě první nové Wonder Woman, ani první Venom není vyloženě odpad. Jen to prostě není dobrý film. Zasekl se v době před dvaceti lety, kdy komiksové filmy teprve začínaly a něco jako Venom, nebo první Wonder Woman, by ještě mohlo s odřenýma ušima a přivřenýma očima projít.

Bohužel, obě značky z nějakého záhadného důvodu vydělávají peníze, a tak se jich, navzdory jejich nevalným kvalitám, nezbavíme. Wonder Woman 1984 byla špatná a stejně se chystá trojka, jak Gal Gadot nedávno potvrdila.

Venom 2: Carnage přichází byl vyloženě otřesný, a i když utržil výrazně méně peněz než první díl, stejně se dočkáme trojky. Studio Sony Pictures to potvrdilo na právě proběhnuvším CinemaConu, jak reportuje Collider, ale nic víc k tomu už neřeklo.

Kdo tak bude ve Venom 3 hrát, kdy se začne točit a o čem bude, nevíme. Nejspíš ale můžeme počítat s tím, že se vrátí alespoň Tom Hardy coby titulní antihrdina.

Na konci dvojky bylo naznačováno propojení s filmovým univerzem Marvelu, respektive s Hollandovým Spider-Manem, a tak bude možná zajímavé sledovat, jestli na to ve trojce skutečně dojde. Doufejme ale, že bude zajímavé sledovat alespoň samotnou trojku, ať už bude nebo nebude propojená s kýmkoliv. Venom je zajímavá postava a jako taková by si zasloužila když ne skvělý, tak alespoň dobrý film. Tak snad do třetice...

zdroj: Falcon

Zdroje: Sony Pictures , Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.