Sony odkládá Krotitele duchů a vlastně i všechno ostatní

1. 4. 2020 11:19 - Novinky | Autor: Adam Homola

Sony odkládá Krotitele duchů a vlastně i všechno ostatní zdroj: Sony

Jako by těch odkladů nebylo málo. V Sony očividně nevěří ve znovuotevření kin dříve jak ke konci léta a tak se celosvětové pandemii koronaviru klidí z cesty prakticky se vším.

Pokud jste se tak těšili třeba na nové Krotitele duchů, ještě si počkáte. Z červencové premiéry se noví Krotitelé posouvají až na březen příštího roku. Na březen se také odkládá Morbius – temný upíří antihrdina propojený se světem Spider-Mana. Hlavní roli hraje Jared Leto a soudě podle traileru filmu víc času jen prospěje. První ukázka totiž vůbec nezaujala a tvůrci teď tak mají čas materiál ještě trochu doladit.

Věčně nekonečně odkládané Uncharted mělo dorazit v březnu příštího roku, ale místo toho si ho dáme (snad…) až v říjnu příštího roku. Na rozdíl od dvou výše jmenovaných se ale Uncharted teprve začínalo natáčet, tudíž v tomhle případě se neposouvá hotový film, ale celé natáčení.

Odsuny na pozdější data zaznamenal i Peter Rabbit 2: The Runayway, který z letošního srpna míří na leden. Z června na „zatím nevíme kdy“ míří také drama z druhé světové války Greyhound, ve kterém hraje Tom Hanks.

A konečně odklad postihl i zatím nejmenovaný film Sony ve spolupráci s Marvelem. Ten měl dorazit v říjnu 2021, ale aktuální datum premiéry je stejné jako v případě Greyhound: „ještě nevíme“.

zdroj: Falcon

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.