Sheen konči v seriálu Dva a půl chlapa. Byla mu vypovězena smlouva.

- Téma autor: red

Charliemu Sheenovi, který v posledních týdnech plní stránky nejen bulvárních časopisů byla vypovězena smlouva ze seriálu Dva a půl chlapa. Sheen je přitom hlavní hvězdou této slavné komediální série.

"Po důkladném zvážení ukončila s okamžitou platností Warner Bros. spolupráci s Charliem Sheenem," uvedlo podle agentury Reuters televizní studio v prohlášení. Sheenova smlouva přitom měla původně vypršet až na konci natáčecí sezóny 2012.

Seriál Dva a půl chlapa patří mezi největší hity televizní stanice CBS a Sheen byl jeho nejlépe placeným hercem. Stanice CBS na konci února zrušila natáčení zbývajících letošních epizod pořadu, který se vysílá i v Česku. Rozhodnutí padlo poté, co Sheen v rozhlasovém rozhovoru několikrát urazil producenta Chucka Lorreho.

Charlie Sheen má v poslední době problémy s alkoholem a drogami. Před rokem jej jeho tehdejší manželka obvinila z napadení a vyhrožování zabitím.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.