Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 - 16:00 | Trailery | Adam Homola

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi zdroj: Foto: Marvel

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.

Celým oficiálním názvem Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings bude první marvelovkou s asijským hrdinou v hlavní roli a vůbec půjde o takřka kompletně asijsky obsazený snímek.

Jak už se můžete přesvědčit z níže přiloženého teaseru, který není skoupý na stopáž, zbraně a magie trochu ustoupí. Primárně se tu budou lidi mlátit rukama a nohama, což z prvních záběrů nevypadá vůbec špatně a mohlo by to laťku soubojů v marvelovkách posunout zase na novou úroveň. O to zajímavější pak budou případná propojení s dalšími filmy, kdy bude titulní hrdina Shang-Chi mlátit lidi rukama a nohama, zatímco ostatní hrdinové kolem něj budou kouzlit a střílet.

Hlavní roli získal nepříliš známý Simu Liu, ale po jeho boku uvidíme taková jména jako Awkwafina, Michelle Yeaoh, Tony-Chiu-Wai Leung, Ronny Chieng, Fala Chen a další. A jako jeden ze záporáků se tu představí Florian Munteanu, který debutoval jako solidní záporák v Creed II.

Režii má na starosti Destin Daniel Cretton, který má za sebou primárně krátké filmy, seriál Tokyo Vice, nebo třeba snímky Just Mercy či The Glass Castle.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings uvidíme v kinech na začátku září, pokud se tedy zase něco nepokazí a nezaúřaduje nějaká další velká vlna koronaviru. Disney se zatím tváří že Shang-Chi uvidíme v září opravdu jen v kinech, tudíž se společnou premiérou na streamovací službě Disney+ se v současné chvíli nepočítá.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.