Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 - 16:00 | Trailery | Adam Homola

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi zdroj: Foto: Marvel

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.

Celým oficiálním názvem Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings bude první marvelovkou s asijským hrdinou v hlavní roli a vůbec půjde o takřka kompletně asijsky obsazený snímek.

Jak už se můžete přesvědčit z níže přiloženého teaseru, který není skoupý na stopáž, zbraně a magie trochu ustoupí. Primárně se tu budou lidi mlátit rukama a nohama, což z prvních záběrů nevypadá vůbec špatně a mohlo by to laťku soubojů v marvelovkách posunout zase na novou úroveň. O to zajímavější pak budou případná propojení s dalšími filmy, kdy bude titulní hrdina Shang-Chi mlátit lidi rukama a nohama, zatímco ostatní hrdinové kolem něj budou kouzlit a střílet.

Hlavní roli získal nepříliš známý Simu Liu, ale po jeho boku uvidíme taková jména jako Awkwafina, Michelle Yeaoh, Tony-Chiu-Wai Leung, Ronny Chieng, Fala Chen a další. A jako jeden ze záporáků se tu představí Florian Munteanu, který debutoval jako solidní záporák v Creed II.

Režii má na starosti Destin Daniel Cretton, který má za sebou primárně krátké filmy, seriál Tokyo Vice, nebo třeba snímky Just Mercy či The Glass Castle.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings uvidíme v kinech na začátku září, pokud se tedy zase něco nepokazí a nezaúřaduje nějaká další velká vlna koronaviru. Disney se zatím tváří že Shang-Chi uvidíme v září opravdu jen v kinech, tudíž se společnou premiérou na streamovací službě Disney+ se v současné chvíli nepočítá.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.