Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá

13. 1. 2010 - 17:30 | Téma | red

Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá zdroj: tisková zpráva

Seriál Ztraceni americké televizní stanice ABC za několik měsíců skončí a další pokračování se prý nechystá, napsala agentura AP. Jeho autoři tvrdí, že od první řady vědí, jak bude poslední záběr vypadat. Závěrečnou epizodu, která se bude v USA vysílat v květnu, však údajně ještě nenapsali.

Seriál popisuje osud přeživších cestujících ze zříceného letadla společnosti Oceanic Airlines letícího ze Sydney do Los Angeles na tajemném tropickém ostrově v jižním Pacifiku.

Poslední, šestá série prý bude pohlížet k nejpopulárnější první řadě z roku 2004, řekli v úterý na tiskové konferenci autoři seriálu Carlton Cuse a Damon Lindelof. Pilotní, dvouhodinový díl šesté řady by se měl v USA vysílat 2. února. Předcházet mu bude asi hodinový rekapitulační speciál. Ztraceni zdroj: tisková zpráva

Termínu se prý autoři původně obávali poté, co zaslechli, že ten den by americký prezident Barack Obama mohl přednést pravidelnou prezidentskou zprávu o stavu Unie.

Prozradili také, že herečka Cynthia Watrosová, která v seriálu hrála postavu Elisabeth nazývané Libby, jež přišla o život v druhé řadě, se letos vrátí.

Diváci by se však měli připravit na to, že přinejmenším nad prvním dílem si budou lámat hlavu a že všechny otázky položené za celou dobu v seriálu nebudou zodpovězeny. "To by bylo moc pedantské," řekl Cuse. Autoři také doufají, že o posledních dílech budou diváci hodně mluvit. "Nemyslím, že by to byli Ztraceni, kdyby se pak mezi diváky nevznikly dohady a živá debata o tom, jestli to byl nebo nebyl dobrý konec," citovala AP Lindelofa.

V České republice seriál uvedla poprvé v roce 2006 televize Nova, nyní ho však nevysílá. Podle českých neoficiálních stránek seriálu se seriál objevil také na české mutaci televizní stanice AXN, šestou sérii by prý stanice měla uvést letos na jaře.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.