Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá

13. 1. 2010 - 17:30 | Téma | red

Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá zdroj: tisková zpráva

Seriál Ztraceni americké televizní stanice ABC za několik měsíců skončí a další pokračování se prý nechystá, napsala agentura AP. Jeho autoři tvrdí, že od první řady vědí, jak bude poslední záběr vypadat. Závěrečnou epizodu, která se bude v USA vysílat v květnu, však údajně ještě nenapsali.

Seriál popisuje osud přeživších cestujících ze zříceného letadla společnosti Oceanic Airlines letícího ze Sydney do Los Angeles na tajemném tropickém ostrově v jižním Pacifiku.

Poslední, šestá série prý bude pohlížet k nejpopulárnější první řadě z roku 2004, řekli v úterý na tiskové konferenci autoři seriálu Carlton Cuse a Damon Lindelof. Pilotní, dvouhodinový díl šesté řady by se měl v USA vysílat 2. února. Předcházet mu bude asi hodinový rekapitulační speciál. Ztraceni zdroj: tisková zpráva

Termínu se prý autoři původně obávali poté, co zaslechli, že ten den by americký prezident Barack Obama mohl přednést pravidelnou prezidentskou zprávu o stavu Unie.

Prozradili také, že herečka Cynthia Watrosová, která v seriálu hrála postavu Elisabeth nazývané Libby, jež přišla o život v druhé řadě, se letos vrátí.

Diváci by se však měli připravit na to, že přinejmenším nad prvním dílem si budou lámat hlavu a že všechny otázky položené za celou dobu v seriálu nebudou zodpovězeny. "To by bylo moc pedantské," řekl Cuse. Autoři také doufají, že o posledních dílech budou diváci hodně mluvit. "Nemyslím, že by to byli Ztraceni, kdyby se pak mezi diváky nevznikly dohady a živá debata o tom, jestli to byl nebo nebyl dobrý konec," citovala AP Lindelofa.

V České republice seriál uvedla poprvé v roce 2006 televize Nova, nyní ho však nevysílá. Podle českých neoficiálních stránek seriálu se seriál objevil také na české mutaci televizní stanice AXN, šestou sérii by prý stanice měla uvést letos na jaře.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.