Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá

13. 1. 2010 - 17:30 | Téma | red

Seriál Ztraceni se chýlí ke konci a pokračování se prý nechystá zdroj: tisková zpráva

Seriál Ztraceni americké televizní stanice ABC za několik měsíců skončí a další pokračování se prý nechystá, napsala agentura AP. Jeho autoři tvrdí, že od první řady vědí, jak bude poslední záběr vypadat. Závěrečnou epizodu, která se bude v USA vysílat v květnu, však údajně ještě nenapsali.

Seriál popisuje osud přeživších cestujících ze zříceného letadla společnosti Oceanic Airlines letícího ze Sydney do Los Angeles na tajemném tropickém ostrově v jižním Pacifiku.

Poslední, šestá série prý bude pohlížet k nejpopulárnější první řadě z roku 2004, řekli v úterý na tiskové konferenci autoři seriálu Carlton Cuse a Damon Lindelof. Pilotní, dvouhodinový díl šesté řady by se měl v USA vysílat 2. února. Předcházet mu bude asi hodinový rekapitulační speciál. Ztraceni zdroj: tisková zpráva

Termínu se prý autoři původně obávali poté, co zaslechli, že ten den by americký prezident Barack Obama mohl přednést pravidelnou prezidentskou zprávu o stavu Unie.

Prozradili také, že herečka Cynthia Watrosová, která v seriálu hrála postavu Elisabeth nazývané Libby, jež přišla o život v druhé řadě, se letos vrátí.

Diváci by se však měli připravit na to, že přinejmenším nad prvním dílem si budou lámat hlavu a že všechny otázky položené za celou dobu v seriálu nebudou zodpovězeny. "To by bylo moc pedantské," řekl Cuse. Autoři také doufají, že o posledních dílech budou diváci hodně mluvit. "Nemyslím, že by to byli Ztraceni, kdyby se pak mezi diváky nevznikly dohady a živá debata o tom, jestli to byl nebo nebyl dobrý konec," citovala AP Lindelofa.

V České republice seriál uvedla poprvé v roce 2006 televize Nova, nyní ho však nevysílá. Podle českých neoficiálních stránek seriálu se seriál objevil také na české mutaci televizní stanice AXN, šestou sérii by prý stanice měla uvést letos na jaře.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.