Scorsese kope tu nejvyšší ligu i v 80 letech. Nová ukázka na Zabijáky rozkvetlého měsíce je nářez

18. 9. 2023 - 13:27 | Trailery | Adam Homola

Scorsese kope tu nejvyšší ligu i v 80 letech. Nová ukázka na Zabijáky rozkvetlého měsíce je nářez zdroj: Foto: Apple TV+

Nejnovější trailer k monumentálnímu historickému dramatu Zabijáci rozkvetlého měsíce je tady a jde vidět, že Scorsese tady pořád kope tu nejvyšší ligu.

Trailer poskytuje další vhled do složitostí vztahu mezi postavami ztvárněnými Leonardem DiCapriem a Robertem De Nirem a hlouběji proniká do prvků násilí a romantiky. Film odkrývá rozvíjející se vztah mezi DiCapriovým Ernestem Burkhartem a Mollií Gladstoneovou, čímž přidává další vrstvu do složitého příběhu.

Drama, které vychází ze stejnojmenného literárního díla Davida Granna, si posvítí na skutečné vraždy Osageů v Oklahomě ve dvacátých letech minulého století. De Nirův William Hale, který je shodou okolností strýcem DiCapriovy postavy, je vykreslen jako klíčová síla, která se zmocnila kontroly nad ropnými zdroji v Osage County - a následně se stala předmětem vyšetřování FBI. Hlavní role ve filmu doplňují Jesse Plemons a Brendan Fraser.

Po uvedení na prestižních festivalech v Cannes a Benátkách a s plánovanou účastí na londýnském filmovém festivalu se film Zabijáci rozkvetlého měsíce objeví v kinech od 19. října.

Ve filmu hrají: Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemons, Brendan Fraser, John Lithgow, Tantoo Cardinal, Pat Healy, Louis Cancelmi, Tatanka Means, Scott Shepherd, Sturgill Simpson, Michael Abbott Jr., Gary Basaraba, Jason Isbell, Barry Corbin, Jay Paulson, Nathaniel Arcand, Joshua Close, Katherine Willis, Steve Witting, Steve Eastin, Samuel French, James Healy Jr., Eric Parkinson, Gabe Casdorph, Joey Oglesby, David Born, Brian Shoop, Skip Schwink, Steve Routman, Cara Jade Myers, Janae Collins, Jillian Dion, William Belleau a další.

zdroj: Apple TV+

Zdroje: Apple TV+

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

Populární Trol Netflixu se dočká pokračování

22. 9. 2023 | Novinky | Adam Homola

Netflix dal zelenou pokračování loňské senzace Trol, která je v současnosti rekordmanem v počtu zhlédnutí neanglického filmu na této platformě - za prvních 91 dní nasbírala 103 milionů zhlédnutí.
Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

Percy Jackson si dá na Disney+ reparát už v prosinci

22. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Rick Riordan se pokusí nabídnout věrnější adaptaci svých knih o Percym Jacksonovi v připravovaném seriálu Percy Jackson a Olympané, který vyjde 20. prosince.
Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

Nicolas Cage chystá další divný nezávislý film, podívejte se na trailer

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Nicolas Cage se pustil do nezávislé kinematografie a v připravovaném komediálním dramatu společnosti A24 Dream Scenario si zkusí zase něco nového.
Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

Loki dorazí dřív, Tom Hiddleston vás ještě mezitím zve za kulisy

21. 9. 2023 | Trailery | Adam Homola

Disney+ a Marvel posunuly datum premiéry očekávané druhé série seriálu Loki na čtvrtek 5. října, což je posun oproti původně plánovanému začátku 6. října.