Scénář pro druhé Na hraně zítřka prý vypadá skvěle

10. 12. 2020 - 14:20 | Novinky | Adam Homola

Scénář pro druhé Na hraně zítřka prý vypadá skvěle Na hraně zítřka | zdroj: Warner Bros Pictures

Na hraně zítřka bylo velice povedené sci-fi s Tomem Cruisem a Emily Blunt a na pokračování si budeme muset ještě počkat, byť se prý rýsuje více než dobře.

Případná dvojka je totiž zase o krůček blíž, alespoň co do scénáře, na kterém se pořád pracuje a je skvělý. Alespoň teda podle jedné z hlavních hvězd Emily Blunt.

Scénář je prý podle Blunt doslova „velice slibný a opravdu, opravdu cool,“ jak reportuje The Hollywood Reporter. Herečka prý jen neví, kdy to do sebe všechno zapadne, kdy budou mít všichni čas se tomu nějakou dobu věnovat naplno a nakráčet před kamery. Ona i Cruise teď mají jiných projektů nad hlavu a minimálně i v průběhu příštího roku budou dost zaneprázdnění.

V nejbližších měsících se tak natáčet nejspíš nezačne, ale alespoň tu máme potvrzení přímo od Blunt že Na hraně zítřka 2 není mrtvé, pořád se na něm pracuje a že minimálně scénář vypadá opravdu dobře.

První Na hraně zítřka natočil režisér Doug Liman, který teď s Cruisem připravuje vůbec první hollywoodský film natočený ve vesmíru. Tam se oba pánové vrhnou hned poté, co Cruise dotočí Mission Impossible 7 a Mission Impossible 8, které natáčí souběžně.

Navzdory kvalitám prvního filmu nešlo bohužel o žádný velký úspěch, ale na druhou stranu ani o propadák. Film něco utržil už v kinech, ale diváci si k němu našli cestu spíše až později a v očích fanoušků tak Na hraně zítřka uzrálo až časem.

zdroj: Warner Bros Pictures

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.