Scarlett Johansson se pustí do romantické akce s Chrisem Evansem

2. 9. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Scarlett Johansson se pustí do romantické akce s Chrisem Evansem zdroj: Foto: Paramount Pictures

Apple chystá velký sraz dvou velkých hvězd Marvelu, ale tentokrát to o superhrdinech nebude.

V připravovaném akčním dobrodružství Ghosted se totiž spolu potkají Scarlett Johansson a Chris Evans, oba dobře známí z filmového univerza Marvelu, ale samozřejmě nejen z něj. Oba herci jsou podle zdrojů Deadline v pokročilých fázích vyjednávání, tudíž to ještě není stoprocentní, nicméně to nejspíš klapne.

Ghosted bude navíc natáčet zajímavý Dexter Fletcher. Ten režíroval unikátního a povedeného Rocketmana a dotočil také značnou část Bohemian Rhapsody. O scénář se pak postarali Paul Wernick a Rhett Reese, kteří napsali oba Deadpooly a na triku mají taktéž povedený Zombieland.

O čem přesně Ghosted bude se zatím neví, nicméně je zjevné, že minimálně Evansovi se na Netflixu zalíbilo. Nedávno pro něj dotočil (z velké části pražský) The Grey Man s Ryanem Goslingem a teď chystá právě Ghosted.

Johansson jsme zase mohli naposled vidět v marvelovce Black Widow a teď chystá i dabing pro Zpívej 2, natáčí nový film Wese Andersona a zapomínat nesmíme ani na připravované filmy které se sice ještě netočí, ale jsou na horizontu: Bride a Little Shop of Horrors.

Ať už nakonec z Ghosted vyleze cokoliv, jen za účast Evanse a Johansson si může Netflix gratulovat – pro streamovacího giganta půjde totiž o další velký úlovek.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.