Sandra Bullock popřela zprávy o plánovaném konci kariéry

9. 5. 2010 - 20:10 | Téma | red

Sandra Bullock popřela zprávy o plánovaném konci kariéry zdroj: tisková zpráva

Oscarová herečka Sandra Bullocková prý rozhodně nehodlá pověsit kariéru na hřebík. V poslední době se přitom v médiích objevily zprávy, že pětačtyřicetiletá herečka skončí s natáčením a bude se plně věnovat adoptovanému synovi.

"V současné době na žádném konkrétním projektu nepracuje, ale chystá se vrátit k práci," citoval magazín People hereččina mluvčího. Bullocková před pár týdny požádala o rozvod a rozhodla se, že bude také sama vychovávat zhruba čtyřměsíčního syna Louise Barda, kterého spolu s mužem Jessem Jamesem adoptovali v lednu. Bullocková s manželem nežije od března, kdy se provalila jeho nevěra.
Herečku nevěra jejího muže hluboce zasáhla, když věc vyšla najevo, nepřijela na londýnskou premiéru filmu Zrození šampiona (The Blind Side), za kterého dostala svého prvního Oscara. Paradoxní je, že při přebírání několika letošních cen uvedla, že za své současné úspěchy vděčí šťastnému rodinnému zázemí.

Herečka v dřívějším rozhovoru pro časopis People také prozradila, že poté, co aféra vyšla najevo, se starala především o adoptivního syna. "Udělala jsem to jediné, co jsem mohla. Zabalila jsem si dost oblečení na přežití, sebrala všechny Louisovy věci a vypadla z města," uvedla.

Jednačtyřicetiletý James měl loni několikaměsíční poměr s kalifornskou modelkou Michelle McGeeovou. Byli spolu v době, kdy Bullocková natáčela film Zrození šampiona. Bullocková se za Jamese, výrobce motocyklů a hvězdu televizní reality show, provdala v roce 2005. Vychovávali spolu tři děti, které má James z předchozích dvou vztahů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.