Rychle a zběsile 10 přišlo o režiséra teprve pár dnů po začátku natáčení

27. 4. 2022 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

Rychle a zběsile 10 přišlo o režiséra teprve pár dnů po začátku natáčení zdroj: Foto: Universal

Měnit režiséra pár dnů po začátku natáčení je u vysokorozpočtového hollywoodského filmu extrémně výjimečné. A u Rychle a zběsile 10 se to právě stalo.

Respektive ono k žádné výměně zatím ani nedošlo, film jen prostě a jednoduše přišel o režiséra. Dlouholetý režisér série Justin Lin začal natáčet Rychle a zběsile 10 zhruba před dvěma týdny a teď už hodil flintu do žita. Lin se také podílel na scénáři a u filmu zůstane i nadále jako producent, jen ho už bude muset natočit někdo jiný.

Důvod bouchnutí dveřmi se veřejně neví, Lin ve svém oficiálním oznámení o odchodu neuvedl žádný důvod, ani neřekl nic konkrétního nebo zajímavého. Nicméně podle zdrojů Deadline za to mohou tolik oblíbené „kreativní rozdíly.“

Otázkou je, mezi kým. Mezi Linem a studiem? Mezi Linem a Vinem Dieselem? Ten je totiž nejen hlavní hereckou hvězdou, ale také producentem a dnes už i hlavním tahounem série. A vždycky čas od času vystrčí na světlo světa růžky zpráva, že právě s Dieselem se nespolupracuje zrovna snadno.

Rychle a zběsile 10 se má prý natáčet pořád dál, o některé záběry se prozatím postará druhý štáb a studio se údajně už baví s několika kandidáty na post režiséra. Film má mít premiéru v květnu příštího roku a s posunem na pozdější datum se v tuto chvíli prý nepočítá.

Justin Lin je přitom jeden z nejdůležitějších lidí celé ságy Rychle a zběsile – byl to právě on, kdo ji dostal zpátky na výsluní a k pohádkovým výdělkům. Jako první natočil sice nepříliš povedenou trojku, jenže pak se vrátil a zvládl udělat nejen povedenou čtyřku, ale taky skvělou a úspěšnou pětku a navrch ještě šestku. Pak si dal na chvíli pauzu, jen aby se vrátil a natočil devítku. Na připravovanou desítku bude už nově dohlížet jen z pozice producenta.

zdroj: Cinemart

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...