Ryan Reynolds se prý chystá na adaptaci Dragon’s Lair pro Netflix

30. 3. 2020 11:20 - Novinky | Autor: Adam Homola

Ryan Reynolds se prý chystá na adaptaci Dragon’s Lair pro Netflix zdroj: Netflix

Ryanu Reynoldsovi se u Netflixu očividně zalíbilo. Nejnovější zákulisní drby totiž tvrdí, že by si tam měli zahrát hlavní roli v chystaném Dragon’s Lair.

Neznáte? Nedivím se. Dragon’s Lair je stará herní klasika z osmdesátek, která byla populární spíše v Americe než u nás. V posledních letech přitom nejde o aktivní herní značku – dovolil bych si tak tvrdit, že spousta dnešních hráčů nějaký Dragon’s Lair vůbec nezná.

To ale nemusí být pro Netflix a Reynoldse vůbec žádný problém. Pokud to chytí za správný konec, zvládnou film prodat i masám, kteří prostě půjdou na „fantasy s Reynoldsem“.

Netflix prý o právech na zfilmování hry vyjednával zhruba rok, a nakonec se mu je podařilo získat. Reynolds by měl ve filmu nejen hrát, ale rovnou ho i produkovat, jak reportuje The Hollywood Reporter. O scénář se pak mají postarat Dan a Kevin Hagemanovi, kteří pracovali na The Lego Movie a Scary Stories to Tell in the Dark.

Pokud to všechno klapne půjde pro Reynoldse už o třetí projekt pro Netflix. Prvním byla akce 6 Underground od Michaela Baye, druhým je kvůli koronaviru aktuálně pozastavený Red Notice. V něm uvidíme také Dwaynea Johnsona a Gal Gadot.

S videohrami koketuje hvězda Deadpoolu i v blížícím se Free Guy. Ten sice není adaptací konkrétní hry, spíše si dělá srandu z klišé v akčních online hrách.

zdroj: Falcon

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.