Rozchod po 14 letech! Křehká Paradis vyhodila Deppa z bytu

19. 1. 2012 11:33 - Téma | Autor: Danica Klein

Rozchod po 14 letech! Křehká Paradis vyhodila Deppa z bytu Placeholder | Zdroj: Archiv

Dlouhé roky platili za pár, který jen tak něco nerozdělí. Teď se ale zdá, že vztah hollywoodské hvězdy Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky Vanessy Paradis má vážné trhliny. Dokonce takové, že americká média už začala spekulovat o tom, že se dvojice po 14 letech rozchází!

Celých 14 let byli symbolem štěstí, ale nakonec se prohádali k rozchodu! Pirát z Karibiku francouzská zpěvačka Vanessa Paradis (39) už dávno nejsou jako dvě hrdličky. Fanynky jednoho z nejžádanějších hollwoodských herců se konečně dočkaly. Jejich idol je volný.

Depp má sice s Paradis syna Jacka (9) a dceru Lily Rose (12), ale ke svatbě se tento slavný pár nikdy neodhodlal. Vanessa Paradis (39) nejspíš věděla proč, protože její partner vede bouřlivý život a zejména v poslední době se chová, jakoby byl bez závazků.

Představitel piráta Jacka Sparrowa navštěvuje podle magazínu Star jeden bouřlivý večírek za druhým, kde si užívá flirtování a stále více holduje alkoholu.

Není divu, že Vanesse došla s rozdováděným otcem jejích dvou dětí trpělivost. Nevěrného partnera údajně vyhodila z domu a dala mu jasně najevo, že je jejich dlouholetý vztah v troskách.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.