Režisér Spider-Man: Bez domova možná natočí nové Star Wars

22. 2. 2022 - 10:25 | Novinky | Adam Homola

Režisér Spider-Man: Bez domova možná natočí nové Star Wars zdroj: Foto: Marvel

Režisér posledních tří Spider-Manů, Jon Watts, prý v současné době vyjednává s Lucasfilmem. A pokud vyjednávání klapnou, natočí si Watts nějaké Star Wars.

Než se ale začnete radost tak pozor, podle všeho by nemělo jít o celovečerní film a dokonce ani o celou sezónu jednoho seriálu. V nejhorším možném případě si Watts natočí jednu jedinou epizodu zatím neoznámeného a nepojmenovaného seriálu ze světa Star Wars. V lepším případě se s Lucasfilmem domluví na rozšířené spolupráci a natočí seriál celý.

Podle zdrojů webu Discussing Film má mít seriál kódové označení Grammar Rodea a má se na něm podílet i Jon Favreau. O seriálu se zatím neví prakticky nic, pouze se spekuluje o výrazně mladším obsazení a stylu vzdáleně připomínajícímu seriál Stranger Things. Co je na tom pravdy ale zjistíme až časem.

A je taky dost dobře možné, že si na seriál nějakou dobu počkáme. Watts bude totiž natáčet novou Fantastickou čtyřku a chystá se i na režii zatím nepojmenovaného filmu s Georgem Clooneym a Bradem Pittem. K tomu všemu bude ještě produkovat šestou Final Destination (Nezvratný osud).

Jon Watts rozhodně nepatří k nejznámějším režisérům a dalo by se říct, že ani nemá nějaký vlastní výrazný osobitý styl. Nicméně s velkými produkcemi si očividně poradit umí, ostatně poslední tři Spider-Mani (Homecoming, Daleko od domova, Bez domova) jsou toho jasným důkazem.

zdroj: Falcon

Zdroje: discussingfilm.net

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.