Režisér Guy Ritchie (exmanžel Madonny) založil nahrávací společnost

17. 1. 2010 - 16:30 | Téma | red

Režisér Guy Ritchie (exmanžel Madonny) založil nahrávací společnost zdroj: tisková zpráva

Britský filmový režisér Guy Ritchie a bývalý manžel Madonny založil nahrávací společnost, kterou pojmenoval po prominentní londýnské hospodě The Punchbowl, kterou vlastní.

Nahrávací společnost, která je filiálkou hudebního vydavatelství Universal Music, už má prvního klienta. Je jím irská skupina The Punchbowl Band, která hraje v tomto londýnském tradičním pubu. Jejími členy jsou Willy Barr, Brendan McAuley, Steve Mulhern a Daniel Gott.

Není to žádná průměrná hospodská skupina a pobavila již třeba prince Williama, Cheryl Coleovou, Justina Timberlakea, Stellu McCartneyovou nebo Stinga.

Skupina již nahrála soundtrack k Ritchieho poslednímu snímku, akčnímu filmu Sherlock Holmes s Robertem Downeym jr. a Judem Lawem v hlavních rolích.

"Je to nádherné proniknout do světa hudebního průmyslu," řekl Ritchie, bývalý manžel popové zpěvačky Madonny ."Byl jsem svědkem toho, jak tato skupina hned naváže kontakt s lidmi. Má velké šance, že ji přijme širší publikum, a já jí upřímně přeji hodně štěstí s jejím debutovým albem." Album Journey má yyjít 1. března.

Skupinu objevil v roce 2009 v Ritchieho pubu bývalý manažer chlapecké skupiny Blue Daniel Glatman a šéfovi podniku řekl, že jejich hudbu by měla vydat nová nahrávací společnost.

"Tato skupina je prostě skvělá, pracoval jsem s ní a vnukl jsem Guyovi myšlenku, aby založil nahrávací společnost," řekl Glatman.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.