Ready Player One: Spielberg mluví o virtuální realitě jako o budoucnosti

- Trailery autor: Adam Homola

Stevena Spielberga a jeho bohatou kinematografickou tvorbu nemusíme nijak připomínat, ale o maličký průřez některými jeho veledíly se přiložené video přeci jen pokusí. 

Nicméně nejde o vzpomínání na mistrovu tvorbu před desítkami let, ale o novou upoutávku na jeho nadcházející videoherní sci-fi drama Ready Player One.

To Spielberg natočil na základě stejnojmenné knihy od autora Ernesta Clinea, který ve videu říká, že bez známého režiséra a jeho filmů by byla kniha úplně jiná, nebo by nebyla vůbec.

Poklonu autorovi skládá i sám Spielberg: Cline je prý ohromný vizionář a prý se něco jako v knize časem nakonec stane. Mezi starými záběry známými z předchozích trailerů a oběma mluvícími pány se ale můžete pokochat záběry novými.

Ty vypadají pořád dobře, ale pořád mě do kina vyloženě netáhnou. I když zrovna Ready Player One bude pravděpodobně ten typ filmu, který chcete vidět na plátnech kin, a ne doma na monitoru.

Tagy: akční drama sci-fi virtuální realita spielberg

Zdroje: Warner Bros Pictures

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.