První ukázka na novou Mumii představuje Toma Cruise a akci v Londýně

8. 12. 2016 16:48 - Novinky | Autor: Adam Homola

První ukázka na novou Mumii představuje Toma Cruise a akci v Londýně Zdroj: Archiv

Jedno z nejznámějších monster se vrací. Mumie si za celou svou filmovou historii prošla řadou restartů a příští rok ji čeká další. Tentokrát u toho nebude Brendan Fraser, ale jedna z dlouhodobě největších hollywoodských hvězd Tom Cruise.

Ten se postaví vůbec první ženské verzi mumie, jejíž roli si střihla Sofia Boutella (Kingsman: Tajná služba, Star Trek: Beyond). Další velkou změnou je zasazení dnešní doby a už samotný trailer ukazuje spoustu moderních technologií, včetně zbraní.

Příběh začne na Blízkvém Východě, jen aby se přesunul do a pod Londýn, kde si bude mumie nárokovat to, co jí bylo po staletí neprávem odepřeno. V Londýně se pak odehraje velká bika Toma Cruise s Russellem Crowem, filmovým Dr. Jekyllem.

Studio Universal má s Mumií velké plány, respektive s ní chce vykopnout své vlastní propojené filmové univerzum plné klasických mosnter. Chystanému filmu The Invisible Man se už upsal Johnny Depp, do nového Frankensteina se zvažuje Javier Bardem a kolem Bride of Frankenstein se prý točí Angelina Jolie.

Monster má Universal pod palcem dost a pokud nová Mumie v červnu příštího roku v kinech nepropadne, mohou fanoušci žánru vyhlížet velký návrat starých známých monster.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.