První trailer na Uncharted staví Toma Hollanda do prekérních situací

21. 10. 2021 - 15:53 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Uncharted staví Toma Hollanda do prekérních situací zdroj: Foto: Sony Pictures Entertainment

Mysleli jste, že se filmové Uncharted vydá vlastní cestou a hry nechá raději stranou? Inu, hned první ukázka nás vyvádí z omylu.

Slavnou scénu z Uncharted 3, kdy byl Drake vyhozen z letícího letadla společně s nákladem, který držel na provazech a vlál za letadelm, tu najdeme taky. Mladý Nathen Drake se tak bude muset po krabicích znovu vyšplhat zpátky do bezpečí, jen aby ho pak sejmulo auto a on stejně spadl.

Mladého Drakea tu hraje Tom Holland, zatímco jeho staršího parťáka Sullyho zase Mark Wahlberg. Toho v traileru zase tolik není, ale hlavní hvězdou je Holland, a tak dostává logicky nejvíc prostoru.

Otázkou je, kolik scén z her bude film takhle přímo kopírovat, u kolika se jen inspiruje a kolik jich nabídne vlastních, ale to zjistíme až za několik měsíců v kinech. Z první ukázky nevypadá Uncharted vůbec špatně, jenže na druhou stranu zatím nepůsobí ani nijak bombasticky, zásadně, nebo dobrodružně, jako třeba Indiana Jones.

Snad se bude nakonec film řadit k těm lepším snímkům podle her, což ostatně není žádná vysoká laťka a s tímhle tvůrčím týmem by se to podařit mohlo. Na druhou stranu Assassin’s Creed měl asi nejlepší lidi za kamerou i před ní a jak to dopadlo.

Po neskutečné sérii odkladů a nespočtu režisérů film nakonec natočil režisér Ruben Fleischer (Venom, Zombieland) a vedle Hollanda a Wahlberga tam hrají ještě Tati Gabrielle, Antonio Banderas, Sophia Ali, Patricia Meeden, Sarah Petrick a další.

zdroj: Sony Pictures

Zdroje: Sony Pictures

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.