První trailer dělá z Venom 2 tak trochu temnou buddy komedii

11. 5. 2021 - 9:15 | Trailery | Adam Homola

První trailer dělá z Venom 2 tak trochu temnou buddy komedii zdroj: Foto: Sony

Venom se vrací. V prvním traileru na Venom 2: Carnage přichází vidíme navíc i jeho úhlavního nepřítele, titulního Carnage.

Ten bude mít tvář Woodyho Harrelsona, který se ostatně objevil už v jedničce, byť jen na chvíli. A jakkoliv se zrovna do role Carnage Harrelson na první dobrou moc nehodí, jistě to zvládne. Otázkou už je, jestli to zvládne Andy Serkis všechno ukočírovat tak, aby z toho vylezl dobrý film.

První trailer totiž naznačuje mnohé, ukazuje ledasco, ale vypadá popravdě trochu zmateně. Místy se Venom 2 totiž tváří skoro jako buddy komedie, kdy je hláškující Eddie ještě koukatelný, ale hláškující Venom je už na hraně. Místy se pak snaží dvojka tvářit jako klasický komiksový dobrodružný film, jenže pak přijde scéna, ve které jako by si tvůrci vzpomněli na drsné, skoro až hororové kořeny Venoma.

Jestli z toho bude mišmaš, nebo se to podaří, uvidíme za pár měsíců. Jednička taky nebyla kdovíjak skvělá, měla spoustu chyb, ale nakonec si našla až překvapivě velkou fanouškovskou základnu a jen v kinech utržila přes 800 milionů dolarů.

Ve Venom 2: Carnage přichází se vrací Tom Hardy a v traileru jsou k vidění i další staří známí: Michelle Williams, Reid Scott a již zmíněný Woody Harrelson. K nim se tu přidají nováčci Stephen Graham a Naomie Harris.

Pokud budou kina na podzim otevřená, uvidíme Venom 2: Carnage přichází 16. září.

zdroj: Falcon

Zdroje: Sony

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.