Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin

20. 11. 2011 - 8:30 | Téma | red

Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin zdroj: tisková zpráva

Ve čtvrtek 22. prosince se na programu českých kin objeví nová britská teenagerská komedie Přizdis*áči, kterou někteří zahraniční recenzenti označili přízviskem British Pie.

Co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti? Komedie pro náctileté plná gagů a vtípků navazuje na úspěšný seriál The Inbetweeners, který se stal ve Velké Británii opravdovým fenoménem.

Film Přizdis*ráči režíroval stejně tak jako seriál britský režisér Ben Palmer.  Ve filmu se představí Simon Bird jako Will, Joe Thomas jako Simon, James Buckley v roli Jaye a Blake Harrison jako Neil.

Přizdis*áči

O filmu

Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby.

„Chtěli jsme, aby film byl o tom, jaké to je vydat se na svou první samostatnou cestu do zahraničí, co si od ní slibujete a jak to pak doopravdy dopadne,“ prohlašuje scénárista Damon Beesley. „Obvykle se lidé domnívají, že potkají spousty úžasných dívek, neustále s nimi budou spát a pít alkohol, a sní o tom, jak si budou ohromně užívat. A když se tam pak skutečně ocitnete, je to děsivé. Pochopitelně tu hlavní dějovou linii tvoří jejich vzájemné vztahy a jejich vztah k dívkám, ale v jistém smyslu tu jde o to, že kamkoliv se ve světě vypravíte, berete s sebou především sami sebe, a v případě těchhle čtyř to platí dvojnásob,“ vysvětluje Beesley.

Film Přizdis*áči v originálním názvu The Inbetweeners se stal třetím největším hitem filmové sezóny v Británii hned po filmech Harry Potter a relikvie smrti část 2 a Králova řeč.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku dostal po zhruba deseti měsících nový trailer.
Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

22. 7. 2021 | Novinky | Adam Homola

Tomb Raider z roku 2018 dost možná dostane pokračování, i když zatím prý není ještě nic jisté.
Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Chlapci, nebo teda teď už spíš pánové z Jackass jsou zpět a zase si budou ubližovat.
Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

21. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na očekávané historické drama Ridleyho Scotta The Last Duel je konečně tady.