Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin

20. 11. 2011 - 8:30 | Téma | red

Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin zdroj: tisková zpráva

Ve čtvrtek 22. prosince se na programu českých kin objeví nová britská teenagerská komedie Přizdis*áči, kterou někteří zahraniční recenzenti označili přízviskem British Pie.

Co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti? Komedie pro náctileté plná gagů a vtípků navazuje na úspěšný seriál The Inbetweeners, který se stal ve Velké Británii opravdovým fenoménem.

Film Přizdis*ráči režíroval stejně tak jako seriál britský režisér Ben Palmer.  Ve filmu se představí Simon Bird jako Will, Joe Thomas jako Simon, James Buckley v roli Jaye a Blake Harrison jako Neil.

Přizdis*áči

O filmu

Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby.

„Chtěli jsme, aby film byl o tom, jaké to je vydat se na svou první samostatnou cestu do zahraničí, co si od ní slibujete a jak to pak doopravdy dopadne,“ prohlašuje scénárista Damon Beesley. „Obvykle se lidé domnívají, že potkají spousty úžasných dívek, neustále s nimi budou spát a pít alkohol, a sní o tom, jak si budou ohromně užívat. A když se tam pak skutečně ocitnete, je to děsivé. Pochopitelně tu hlavní dějovou linii tvoří jejich vzájemné vztahy a jejich vztah k dívkám, ale v jistém smyslu tu jde o to, že kamkoliv se ve světě vypravíte, berete s sebou především sami sebe, a v případě těchhle čtyř to platí dvojnásob,“ vysvětluje Beesley.

Film Přizdis*áči v originálním názvu The Inbetweeners se stal třetím největším hitem filmové sezóny v Británii hned po filmech Harry Potter a relikvie smrti část 2 a Králova řeč.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.