Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin

20. 11. 2011 8:30 - Téma | Autor: red

Přizdis*áči, teenagerská komedie ve stylu Prci, prci, prcičky příjde v prosinci do kin Zdroj: Archiv

Ve čtvrtek 22. prosince se na programu českých kin objeví nová britská teenagerská komedie Přizdis*áči, kterou někteří zahraniční recenzenti označili přízviskem British Pie.

Co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti? Komedie pro náctileté plná gagů a vtípků navazuje na úspěšný seriál The Inbetweeners, který se stal ve Velké Británii opravdovým fenoménem.

Film Přizdis*ráči režíroval stejně tak jako seriál britský režisér Ben Palmer.  Ve filmu se představí Simon Bird jako Will, Joe Thomas jako Simon, James Buckley v roli Jaye a Blake Harrison jako Neil.

Přizdis*áči

O filmu

Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby.

„Chtěli jsme, aby film byl o tom, jaké to je vydat se na svou první samostatnou cestu do zahraničí, co si od ní slibujete a jak to pak doopravdy dopadne,“ prohlašuje scénárista Damon Beesley. „Obvykle se lidé domnívají, že potkají spousty úžasných dívek, neustále s nimi budou spát a pít alkohol, a sní o tom, jak si budou ohromně užívat. A když se tam pak skutečně ocitnete, je to děsivé. Pochopitelně tu hlavní dějovou linii tvoří jejich vzájemné vztahy a jejich vztah k dívkám, ale v jistém smyslu tu jde o to, že kamkoliv se ve světě vypravíte, berete s sebou především sami sebe, a v případě těchhle čtyř to platí dvojnásob,“ vysvětluje Beesley.

Film Přizdis*áči v originálním názvu The Inbetweeners se stal třetím největším hitem filmové sezóny v Británii hned po filmech Harry Potter a relikvie smrti část 2 a Králova řeč.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.