Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill

30. 9. 2020 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill zdroj: tisková zpráva

Henry Cavill má za sebou Supermana, Sherlocka Holmese i Geralta. Portfolio ikonických hrdinů by v budoucnu rád rozšířil i o Jamese Bonda.

A jakkoliv se ještě neví, kdo bude další James Bond a už vůbec tu není nic oficiálního, není vyloučeno, že by jím mohl být právě Cavill. Nadcházející bondovka Není čas zemřít je totiž posledním filmem s Danielem Craigem v roli agenta 007 a další bondovka tak bude mít v hlavní roli jiného herce.

Sám Cavill je pro a v nedávném rozhovoru pro GQ prozradil, že kdyby nabídku dostal, hned by na ni kývl: „Rozhodně bych po té příležitosti skočil. V tuhle chvíli je to ale ještě všechno ve hvězdách, uvidíme, co se s tm stane. Ale ano, Bonda bych si určitě zahrál rád, bylo by to velice, velice vzrušující.“

Cavill se už jednom o roli Bonda ucházel, ale tehdy byl překážkou jeho příliš nízký věk a roli v Casino Royale dostal nakonec Daniel Craig. Cavill má přitom s akčním žánrem spoustu zkušeností, ať už jde o přehlížené ale výborné The Man from U.N.C.L.E, nebo Mission Impossible: Fallout.

Otázkou ovšem také je, zda by si Cavill mohl na Bonda udělat vůbec čas. V příštích letech by se měl totiž vrátit jako Superman hned v několika filmech, jeho seriálový Zaklínač druhou sezónou asi jen tak neskončí, slušná série by se mohla vyklubat i z aktuální Enola Holmes kde hraje Sherlocka a do toho se na herce řítí jistě i další projekty.

Nicméně Cavillovi je teprve 37 let, takže kdyby se do své případné první bondovky pustil třeba ve 40, nebyl by to i vzhledem k jeho fyzičce vůbec žádný problém. O novém představiteli Jamese Bonda se ale s největší pravděpodobností nezačne mluvit dřív jak příští rok – letos v listopadu si musí odbýt ještě premiéru poslední Craigova bondovka Není čas zemřít.

zdroj: MGM

Zdroje: GQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.