Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill

30. 9. 2020 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill zdroj: tisková zpráva

Henry Cavill má za sebou Supermana, Sherlocka Holmese i Geralta. Portfolio ikonických hrdinů by v budoucnu rád rozšířil i o Jamese Bonda.

A jakkoliv se ještě neví, kdo bude další James Bond a už vůbec tu není nic oficiálního, není vyloučeno, že by jím mohl být právě Cavill. Nadcházející bondovka Není čas zemřít je totiž posledním filmem s Danielem Craigem v roli agenta 007 a další bondovka tak bude mít v hlavní roli jiného herce.

Sám Cavill je pro a v nedávném rozhovoru pro GQ prozradil, že kdyby nabídku dostal, hned by na ni kývl: „Rozhodně bych po té příležitosti skočil. V tuhle chvíli je to ale ještě všechno ve hvězdách, uvidíme, co se s tm stane. Ale ano, Bonda bych si určitě zahrál rád, bylo by to velice, velice vzrušující.“

Cavill se už jednom o roli Bonda ucházel, ale tehdy byl překážkou jeho příliš nízký věk a roli v Casino Royale dostal nakonec Daniel Craig. Cavill má přitom s akčním žánrem spoustu zkušeností, ať už jde o přehlížené ale výborné The Man from U.N.C.L.E, nebo Mission Impossible: Fallout.

Otázkou ovšem také je, zda by si Cavill mohl na Bonda udělat vůbec čas. V příštích letech by se měl totiž vrátit jako Superman hned v několika filmech, jeho seriálový Zaklínač druhou sezónou asi jen tak neskončí, slušná série by se mohla vyklubat i z aktuální Enola Holmes kde hraje Sherlocka a do toho se na herce řítí jistě i další projekty.

Nicméně Cavillovi je teprve 37 let, takže kdyby se do své případné první bondovky pustil třeba ve 40, nebyl by to i vzhledem k jeho fyzičce vůbec žádný problém. O novém představiteli Jamese Bonda se ale s největší pravděpodobností nezačne mluvit dřív jak příští rok – letos v listopadu si musí odbýt ještě premiéru poslední Craigova bondovka Není čas zemřít.

zdroj: MGM

Zdroje: GQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.