Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill

30. 9. 2020 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Příští Bond? Dost možná Zaklínač a Superman Henry Cavill zdroj: Foto: Universal

Henry Cavill má za sebou Supermana, Sherlocka Holmese i Geralta. Portfolio ikonických hrdinů by v budoucnu rád rozšířil i o Jamese Bonda.

A jakkoliv se ještě neví, kdo bude další James Bond a už vůbec tu není nic oficiálního, není vyloučeno, že by jím mohl být právě Cavill. Nadcházející bondovka Není čas zemřít je totiž posledním filmem s Danielem Craigem v roli agenta 007 a další bondovka tak bude mít v hlavní roli jiného herce.

Sám Cavill je pro a v nedávném rozhovoru pro GQ prozradil, že kdyby nabídku dostal, hned by na ni kývl: „Rozhodně bych po té příležitosti skočil. V tuhle chvíli je to ale ještě všechno ve hvězdách, uvidíme, co se s tm stane. Ale ano, Bonda bych si určitě zahrál rád, bylo by to velice, velice vzrušující.“

Cavill se už jednom o roli Bonda ucházel, ale tehdy byl překážkou jeho příliš nízký věk a roli v Casino Royale dostal nakonec Daniel Craig. Cavill má přitom s akčním žánrem spoustu zkušeností, ať už jde o přehlížené ale výborné The Man from U.N.C.L.E, nebo Mission Impossible: Fallout.

Otázkou ovšem také je, zda by si Cavill mohl na Bonda udělat vůbec čas. V příštích letech by se měl totiž vrátit jako Superman hned v několika filmech, jeho seriálový Zaklínač druhou sezónou asi jen tak neskončí, slušná série by se mohla vyklubat i z aktuální Enola Holmes kde hraje Sherlocka a do toho se na herce řítí jistě i další projekty.

Nicméně Cavillovi je teprve 37 let, takže kdyby se do své případné první bondovky pustil třeba ve 40, nebyl by to i vzhledem k jeho fyzičce vůbec žádný problém. O novém představiteli Jamese Bonda se ale s největší pravděpodobností nezačne mluvit dřív jak příští rok – letos v listopadu si musí odbýt ještě premiéru poslední Craigova bondovka Není čas zemřít.

zdroj: MGM

Zdroje: GQ

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.