Příští Bond by prý mohl být Tom Holland

30. 8. 2022 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Příští Bond by prý mohl být Tom Holland zdroj: Foto: Marvel

Kdo bude příští James Bond? Tuto otázku si budeme moct klást určitě ještě minimálně několik měsíců, neboť oficiálně se zatím nic neví.

Daniel Craig se s rolí britského agenta 007 rozloučil v povedeném Není čas zemřít, a tak víme, že příští James Bond bude mít zase po čase novou tvář. Spekulace o novém představiteli jedné z nejslavnějších rolí kolují v podstatě už roky, nicméně v posledních měsících a týdnech se přirozeně zesílily.

Aktuálně se totiž mluví o tom, že se chce studio vydat trochu jiným, konkrétně mladším směrem. Podle nejnovějších drbů by měl mít nový James Bond něco přes 30 let a s omlazením role by tak šel ruku v ruce i nový přístup.

A herec, který je teď údajně, alespoň podle zdrojů LADBible absolutní frontrunner? Prý Tom Holland. Dobře známý jako aktuální Spider-Man, ale zároveň se stihl objevit i v zajímavých rolí ve filmech The Devil All the Time, Cherry, nebo v nedávném dobrodružném Uncharted.

Hollandovi je 26 let, tudíž má pro Bonda, kterému by mělo být něco přes 30, perfektní věk. Navíc je dobře známý, je to schopný herec, rozhodně se nebojí kaskadérských kousků, je fanouškem Bonda, sám o roli projevil v několika rozhovorech zájem a vzhledem k jeho věku by se s ním mohlo počítat na celou řadu let. 

Jakkoliv se zatím Holland jeví jako perfektní kandidát, jde zatím pořád pouze o spekulaci a drby, oficiální zatím není vůbec nic. Nakonec stejně mohou producenti sáhnout po někom starším, nebo třeba i někom méně známém.

zdroj: Falcon

Zdroje: LADBible

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

27. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Filmový Sherlock Holmes si momentálně dává menší pauzu, ale částečně ho zastupuje alespoň Henry Cavill v Enola Holmes.
Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

26. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Z prvního Vyproštění z roku 2020 se stal překvapivě obrovský hit, a tak není divu, že se Netflix plácl přes kapsu a hned si objednal dvojku.
Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

23. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Nové rodinné sci-fi dobrodružství od Disney se blíží, seznamte se s takovou běžnou vesmírnou rodinkou Cladeových.
Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

21. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Do premiéry Black Adama zbývá už méně než měsíc, a tak Warneři začínají pomalu tlačit na marketing. A ten je s prominutím zoufalý.