Policie vyšetřuje, zda nebyl Mel Gibson svojí bývalou přítelkyní vydírán

23. 7. 2010 - 7:05 | Téma | red

Policie vyšetřuje, zda nebyl Mel Gibson svojí bývalou přítelkyní vydírán zdroj: tisková zpráva

Americká policie vyšetřuje, zda bývalá přítelkyně Mela Gibsona Oksana Grigorijevová nebyla zapojena do pokusu o vydírání tohoto herce a režiséra. Mluvčí policie v Los Angeles Steve Whitmore ale odmítl sdělit další podrobnosti ke stížnosti, kterou podali Gibsonovi právníci.

Odmítá také říci, kdy by vyšetřování mohlo skončit. "Detektivové budou vyšetřovat, ať to vede kamkoli," řekl Whitmore.

Mluvčí ruské herečky Grigorijevové Stephen Jaffe popřel, že by se jeho klientka dopustila něčeho podobného. "Pokud jde o obvinění na adresu mé klientky, paní Grigorijevová, několikrát prohlásila, že není žádný důvěryhodný důkaz pro jakékoli vydírání z její strany. Stojí si pevně za svým prohlášením," řekl Jaffe.

Policie Grigorijevovou vyslýchala tento měsíc poté, co obvinila Gibsona, s nímž má osmiměsíční dcerku, z domácího násilí. Nedávno se do rukou policie dostala i audionahrávka, na níž hollywoodský herec údajně přiznává, že uhodil matku své osmiměsíční dcery a vyjadřuje se v tom smyslu, že si to zasloužila. Tato nahrávka a CD budou vyhodnoceny a použity v případném procesu.

Bývalí partneři se nyní soudí o opatrovnictví dcery. Záznamy ze soudního slyšení, které se konalo minulý týden, byly ale zapečetěny.

Whitmore nedokázal říci, kdy by případ mohl být předložen prokurátorovi, který rozhodne, zda bude zahájeno trestní stíhání Gibsona nebo případně i Grigorijevové.

Vztah mezi Gibsonem a Grigorijevovou trval zhruba rok do letošního dubna a byl poměrně bouřlivý. Herec kvůli ní opustil po 28 letech manželství svou ženu Robyn, s níž má sedm dětí.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.
Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

30. 7. 2021 | Téma | Matěj Svoboda

Během druhého prázdninového měsíce budete moci vyrazit do kina na drsnou komiksovku, ambiciózní české drama o legendárním atletovi nebo akčně-komediální jízdu s Ryanem Reynoldsem.
Bruce Willis se už v další Smrtonosné pasti nejspíš nevrátí

Bruce Willis se už v další Smrtonosné pasti nejspíš nevrátí

29. 7. 2021 | Novinky | Adam Homola

Na nové Smrtonosné pasti se pracovalo několik let, ale Disney teď vyhlásilo stopku.