Pokračování Dne nezávislosti dostalo název

23. 6. 2015 - 19:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Pokračování Dne nezávislosti dostalo název zdroj: tisková zpráva

Nedávno ohlášené pokračování katastrofického sci-fi Den nezávislosti, které režíruje Roland Emmerich, dostalo konečně název. Současně na povrch utekly další detaily.

Tým kolem populárního hollywoodského režiséra nedávno v online přenosu odpovídal na dotazy novinářů i fanoušků a zazněl zde konečně oficiální název chystaného blockbusteru. Snímek dorazí do kin pod jménem The Independence Day: Resurgence. Ono slovo za dvojtečkou znamená v anglickém jazyce obnova a lehce naznačuje, o čem bude příběh.

zdroj: YouTube.com

Už víme, že se emzáci rozhodnou znovu zaútočit na Zemi a vzít si zpět to, co jim vychytralý vědec a pilot sebrali. Současně se také mluví o tom, že příběh se bude odehrávat dvacet let po jedničce a ukáže svět, který se znovu staví na nohy po první válce s vetřelci. Kdo žije v České republice a sleduje třeba díry na silnicích, ví moc dobře, že s nimi nehne ani pět dekád nějakého vývoje. Takže je jasné, že nás čeká trochu postapokalyptický chaos mixnutý obnovováním režimů. A do toho znovu zaútočí ufoni. Ve filmu si zahrají Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Angelababy, Maika Monroe, Sela Ward a další.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.